مدارس و تاخیر در بازگشت به عنوان تازه ویروس موارد افزایش ترس در چین

مقامات شهر پکن گفت: دانش آموزانی که در حال حاضر بازگشت به مدرسه در این شهرستان را در حمل درس به صورت عادی اما با سختگیرانه تر COVID-19 ایمنی کنترل. —AFP/NICOLAS ASFOURI

پکن: چین خواهد تاخیر اولیه دانش آموزان مدرسه بازگشت به کلاس پس از سه تازه coronavirus موارد ظهور در پایتخت — برای اولین بار پس از دو ماه از عفونت در این شهرستان را اعلام کرد و روز جمعه.

چین تا حد زیادی به ارمغان آورد داخلی coronavirus عفونت تحت کنترل و در اکثر موارد در ماه های اخیر شده اند در خارج از کشور اتباع تست شده به عنوان آنها در بازگشت به خانه.

اما مقامات محلی اعلام کرد یک مورد جدید با هیچ سفر اخیر تاریخچه خارج از پایتخت در روز پنج شنبه و به دنبال آن دو بیشتر موارد در روز جمعه.

این دو آخرین بیماران کارکنان چین گوشت و مرکز تحقیقات مسئولان شهرستان گفت: در روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی.

یکی از آنها سفر کرده بود به چینگدائو در شرق چین در دو هفته گذشته.

پکن Xinfadi گوشت, بازار عمده فروشی و راه jingshen غذاهای دریایی بازار بسته شد جمعه برای ضد عفونی و محیط زیست مجموعه نمونه پس از آن پدید آمده و هر دو بازدید توسط بیماران رسانه های محلی گزارش.

این شهر عضو کمیسیون آموزش گفت: آن را به حال لغو اول و دوم و سوم کلاس’ برنامه ریزی شده بازگشت به مدرسه در روز دوشنبه — تاثیر برخی از 520,000 دانش آموزان شین هوا گزارش شده است.

این کمیسیون گفت: دانش آموزانی که در حال حاضر بازگشت به مدرسه را در حمل درس به صورت عادی اما با سختگیرانه تر اقدامات ضد اپیدمی در محل.

پکن دانش آموزان به تدریج از سر درس در امواج از اواخر ماه آوریل پس از مدارس بسته شده بود به مدت سه ماه در طول شیوع کروناویروس.

این شهر آخرین مورد قبل از سنبله اخیر گزارش شد در اواسط ماه آوریل است.

در مجموع وجود داشته است 597 عفونت گزارش شده در شهر — 174 که وارد شده از خارج از کشور — و نه محلی و میر با توجه به آمار رسمی.

این اطلاعیه اخیر دامن زده ترس از یک موج تازه در رسانه های اجتماعی.

“پکن خواهد شد خارج از کنترل! سریع بهبود سطح اپیدمی پیشگیری! ممکن است وجود آمدن موج دوم!” نوشت: یک کاربر در Weibo توییتر مانند شبکه های اجتماعی است.

“زندگی من در Fengtai [که در آن آخرین موارد زندگی می کنند] می لرزید با ترس … رفتن به خرید بیشتر ماسک. امیدوارم که آن را می توان بیش به زودی!” گفت: یکی دیگر از.

برخی به نام به جرم COVID-19 تست در پکن. چین انجام آزمایش مشابه مبارزات بر میلیون ها نفر از ساکنان در ووهان — اصلی کانون شیوع.

در مقیاس بزرگ آزمایش شده 300 حامل بدون علامت در ووهان به عنوان مقامات اعلام کرد شیوع بیماری در اصل بیش از.

برای محافظت از پایتخت پکن است, هدایت پروازهای بین المللی از طریق دیگر شهرستانها که در آن مسافران قرنطینه و آزمایش قبل از اینکه مجاز به ادامه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>