سیاتل معترضان را بیش از شهرستان برای ایجاد بلوک های پلیس-رایگان ‘خودمختار منطقه’

صدها نفر از معترضان گرفته اند بیش از چند بلوک از سیاتل و تبدیل آن به کاپیتول هیل خودمختار منطقه و یا “Chaz” کمک به تقویت در سراسر کشور در تظاهرات در حالی که ارائه یک مثال دنیای واقعی از آنچه در جامعه می تواند مانند نگاه کنید بدون پلیس است.

به مدت سه روز معترضان را پر کرده اند چندین بلوک و حداقل بخشی از یک پارک در artsy کاپیتول هیل محله های سیاتل بعد از پلیس خود را رها شرق حوزه زیر خطرناک درگیری بین مردم و اجرای قانون است.

مردم نور شمع در حال رشد یادبود برای قربانیان خشونت پلیس در Chaz. عکس: تد S وارن/AP

“من فکر می کنم آنچه که ما شاهد آن هستیم در Chaz فقط یک قطعه از یک واقعیت است که مردم می تواند داشته باشد” گفت: Dae Shik کیم Jr, 28, یکی از بسیاری از سازمان دهندگان در این سایت. “من فکر می کنم آنچه در آن انجام شده است افشای غیر ضروری نیاز به بیش از ای اداره دولت است.”

فضای هر دو اعتراض خیابانی نمایشگاه پرنیان با یک باغ کوچک طبیب ایستگاه منطقه سیگار و یک “هیچ پلیس Co-op” که در آن افراد می توانند در منابع و مواد غذایی بدون هیچ هزینه. نیز وجود دارد یک گروه سه نفره از حرم مانند مناطق پر از شمع و گل و تصاویر جورج فلوید و بسیاری از کسانی که کشته شده اند توسط پلیس.

اما در یک صدای جیر جیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف معترضان به عنوان “داخلی تروریست ها” که “را در دست گرفته است سیاتل اجرا شده توسط رادیکال چپ دموکرات ، LAW & ORDER!”

در یکی دیگر از جیر پرداختن به سیاتل شهردار جنی Durkan و واشنگتن فرماندار جی Inslee او گفت: آنها را به “بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر… اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این است که یک بازی” اضافه کرد: “این زشت آنارشیست ها باید فورا متوقف. حرکت سریع!”

یک دوچرخه سوار سواری در نزدیکی یک نشانه آن است که بار خوانده شده “شما در حال حاضر ورود رایگان کلاه تپه” است. عکس: تد S وارن/AP

Inslee پاسخ خود را به صدای جیر جیر: “مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار.”

Durkan به عقب رانده در برابر تهمت توييتها در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه گفت داستان او در تلاش است برای گفتن در مورد داخلی تروریست و رادیکال دستور کار بود “به سادگی درست نیست”.

“تهدید به حمله سیاتل به تقسیم و تحریک خشونت در شهر ما نه تنها ناخوشایند آن را غیر قانونی خواهد بود,” او گفت:.

کیم گفت که او را دیدم یک پوشش نقره ای به رئیس جمهور توييتها به عنوان آنها می تواند نیروی سیاتل رهبران به تصمیم بگیرد که آیا آنها در حال رفتن به سمت با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا با جامعه.

مرتبط با: تهمت شکایت در مورد ‘زشت آنارشیست” به عنوان پلیس در ادامه تجاوز در آمریکا معترضان

“در بسیاری از راه های آنها شده اند در تلاش برای ساکت کردن جنبش و تضعیف تلاش های سازمان, اما آنها بوده ام ناموفق انجام است که” او گفت:.

برای روز منطقه پر شده است با همه شیوه ای از سخنرانی ها و کنسرت و فیلم شب از جمله 13th, این Ava DuVernay مستند در مورد نابرابری نژادی و سیستم عدالت کیفری.

مردم کار را به خشک کردن حروف بزرگ است که به عنوان خوانده شده ‘Black Lives Matter’ در این منطقه است. عکس: تد S وارن/AP

در سراسر فضا تصاویر و نشانه های این ادعا این فضا برای مردم است. “شما در حال حاضر ورود رایگان کلاه هیل” می خواند یکی از نشانه در لبه منطقه در کاپیتول هیل که به مدت طولانی به حال نقش اصلی را در این شهر سیاسی و جنبش های اجتماعی. در سراسر جاده اصلی در اردوگاه سه کلمه نوشته شده در سفید بزرگ با حروف: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

معترضان در توصیف این سایت به عنوان یک محیط امن و صلح آمیز که در آن اکثریت قریب به اتفاق مردم ماسک برای محافظت از هر یک از دیگر در برابر coronavirus و ارائه هر چه مهارت یا لوازم آنها. روز چهارشنبه مردم می تواند دیده می شود توزیع ماسک های دست عفونی تنقلات و آب.

انواع خواسته های مطرح شده در طول دوره اشغال اما اصلی شامل سه defunding پلیس با استفاده از این پول برای سرمایه گذاری در سلامت جامعه و خدمات و رها کردن اتهامات جنایی علیه معترضان.

اصلاح ثبت نام برای اداره پلیس سیاتل شرق حوزه ساختمان است. عکس: تد S وارن/AP

شان اسکات, سیاتل نویسنده و فعال سیاسی گفت: او را دیدم برخی از تشابه بین آنچه اتفاق می افتد در سیاتل و جنبش اشغال خواستار آنها را “ارواح قوم و خویشی در بسیاری از راه”.

“اما جنبش برای پلیس لغو در سیاتل در حال حاضر دارای تمایز خود را با ارائه سه بسیار روشن و عملی خواسته است که این شهر می تواند اقدام در یک دوره بسیار کوتاه از زمان,” او گفت:.

لیزا McCallister و 30 مورد کارگر در سیاتل است که با حضور در این تظاهرات توصیف Chaz به عنوان “شگفت انگیز”.

“آن را به تصرف یک فضای که در آن خشونت بدون هیچ دلیل,” او گفت:. “آنها teargassing و فلش-کوبیدن در ساعت 12: 30 شب برای ساعت. و پس از آن به نوعی به طور کامل بازپس گرفتن این فضا با آرامش و عشق است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>