هفت خارجی در میان 10 روز بازداشت در اعتراض به دولت نپال را از دست داده و COVID-19

تظاهرکنندگان در نپال را به مبارزه طلبیده سراسر کشور lockdown برای چند روز. — AFP

کاتماندو: نپالی پلیس 10 معترضان از جمله اتباع خارجی از استرالیا و ایالات متحده و چین در روز شنبه به عنوان صدها نفر تظاهرات در یمن علیه دولت دست زدن به این ویروس در بحران است.

تظاهرکنندگان را به مبارزه طلبیده سراسر کشور lockdown برای چند روز این هفته به تقاضا بهتر تست و قرنطینه امکانات برای بازگشت کارگران مهاجر.

پلیس رسمی Sushil Kumar Yadav گفت: AFP که هفت نفر از کسانی که دستگیر خارجی بودند. سه نفر از آنها با هر یک از ایالات متحده, استرالیا, کانادا و نروژ گفت.

“این تصمیم نگرفته اگر آنها شارژ خواهد شد,” Yadav اضافه شده است.

در تظاهرات روز شنبه شرکت کنندگان نشان داد تا در ماسک, حمل, آگهی خواندن “به اندازه کافی به اندازه کافی است”.”

این است که در زمان بحران و ما باید دولت ما را پاسخگو باشد گفت:” 23 ساله دانشجو, Alisha Shrestha که بازداشت نشده بود.

در حالی که اعتراض مسالمت آمیز به پایان رسید و پلیس تا به حال با استفاده از توپ آب باطوم و گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات در نزدیکی نخست وزیر اقامت در اوایل این هفته.

نپال تحمیل یک مستند در سراسر کشور در ماه مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. آن را در حال حاضر 5,062 موارد COVID-19 با 16 مرگ و میر.

صفحه اصلی وزارت هشدار داده است که معترضان می تواند به صورت یک شش ماه حبس اگر آنها مرحله تظاهرات در طول مستند.

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر بازگشته اند اما از هند و خاورمیانه پس از از دست دادن شغل خود را قریب به اتفاق قربانیان تست و امکانات قرنطینه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>