‘خواب نیمروز کلیدی’ بازیگران — حتی ژولیت — موافق الکس و الهام به معنای

مطابقت کامل! بازیگران خواب نیمروز کلیدی است که در توافق کامل است که الکس Kompothecras و دوست دخترش الهام سالرنورا یک زن و شوهر بزرگ.

“من فکر می کنم الکس و الهام مانند هستند که برای هر یک از دیگر” چوپان Trautman گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه 12 ژوئن در حالی که بحث در نیمه دوم فصل 3. “آنها مانند همان چیزهایی [را] خانواده ها مشابه هستند.”

ژولیت پورتربرای او بخشی از توافق با castmate اضافه کرد: “من فکر می کنم نظرات خود را بسیار تراز وسط قرار دارد در بسیاری از راه.”

Garret, Madison, Chloe, Kesley, and Juliette Siesta Key Us Weekly Interview
کریستینا گریبلدی مصاحبه, برج دیده بانی, Madison, چوپان Kesley و ژولیت.

این بیانیه می آید به عنوان یک بیت از تعجب و با توجه به این گروه گذشته است. الکس و الهام هر دو 25, شروع, دوستیابی در سال گذشته پس از او در-و-آف عاشقانه با ژولیت, 22, بازی های برگزار شده در طول MTV نشان می دهد دو فصل اول. اخبار شکست در دسامبر 2019 که الهام و الکس در انتظار اولین فرزند خود را با هم. ما تایید جفت استقبال دختر خود را در روز جمعه.

دانشگاه تمپا فارغ التحصیل, اما, فریب خورده الهام با ژولیت در طول سفر به نشویل که پخش در ماه مارس است. چون چوپان 24 ساله دانست و در مورد خیانت او خریداری یک Céline کیسه برای او به اطمینان حاصل شود سکوت کرد.

“من فرض کنید شاید او حاضر متفاوت است. من نمی دانم, اما من فکر می کنم این فقط بخشی از من که می خواستم به می دانم که بود و نبود من. من مشکل نیست. او فقط ساخته شده به این ترتیب” ژولیت گفت: ما در روز جمعه.

Siesta Key Cast Thinks Alex And Alyssa Are Meant For Each Other
الکس و الهام حسن نیت ارائه میدهد از الکس Kompo/Instagram

در حالی که اذیت نیمه دوم فصل 3 در جمعه چوپان نشان داد به ما که “کیسه تبدیل به یک چیز بزرگ است.” واقعیت star همچنین گفت که الکس و الهام تبدیل شدن به پدر و مادر نیز نقش “بخش بزرگی” از آنچه آمده است.

“من فقط فکر می کنم که آن را تحت تاثیر ما خیلی بیشتر از ما فکر آن را [رفتن به] یک گروه کامل,” او گفت: این درام در این فصل با اضافه کردن “وجود دارد دعوا بین مردم است که شما هرگز فکر نمی کردم شما می توانید مبارزه کنند.”

در روز پنج شنبه ژوئن 11, الکس, مادر, بث Kompothecrasنشان داد کودک اخبار از طریق Instagram. “قلب ما پر از عشق به عنوان گری و من خوش آمدید ما اولین نوه,” او نوشت. “او زیبا است. کلمات وجود دارد. تبریک الهام و الکس شما در حال رفتن به چشم پدر و مادر! ما عاشق همه شما بسیار!”

گرفتن نیمه دوم از خواب نیمروز کلیدی‘s فصل سوم در MTV شنبه, ژوئن 16 در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>