Stassi شرودر مادر Dayna به نام براوو به او Rehired

عشق مادر. Stassi شرودر‘s Dayna شرودرسعی در جبران با براوو پس از این شبکه اخراج واقعیت ستاره از Vanderpump قوانین.

“Stassi مادر به نام براوو را امتحان کنید و او rehired” یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

براوو اعلام کرد در روز سه شنبه, ژوئن 9, که آن را به حال قطع روابط با Stassi, 31 و costars کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni برای گذشته خود را نژادپرستانه و اقدامات. به سطح بعدی پایه نویسنده و Doute, 37, شد اجازه دهید سابق خود را پس از costar ایمان Stowers نشان داد که این جفت ارز در گزارش خود به پلیس در سال 2018 به خاطر جرمی که او مرتکب نشده. Boyens, 27 و Caprioni, 32, به سهم خود از کار اخراج شدند پس از گذشته نژادپرستانه توییتهایی مطرح است.

Stassi Schroeder Mom Dayna Schroeder Called Bravo to Get Her Rehired
Dayna شرودر و Stassi شرودر. حسن نیت ارائه میدهد Dayna شرودر/Instagram

Dayna است حمایت از دخترش در پشت صحنه بلکه علنا تشویق طرفداران به stand by Stassi ،

“لطفا بگویید Stassi که khaleesi را هنوز هم در اینجا برای او! او خوب است ؟ ” یک نفر پرسید: طراح طلا و جواهر از طریق Instagram روز سه شنبه.

Dayna پاسخ داد: “من خواهد شد با تشکر از شما! Follow @standupandsupportstassi.”

این Instagram صفحه ویژگی های یک Change.org دادخواست با عنوان “براوو را Stassi شرودر و کریستن Doute به Vanderpump قوانین است.” مبارزات انتخاباتی دریافت کرده است بیش از 13000 امضا از آن 15,000 هدف است.

Stassi جوانترین برادر نیکولای نیز سعی در تجمع حمایت از خواهر خود را از طریق Instagram در یک پس-حذف شده فیلم.

“این می رود به Lisa Vanderpump, Vanderpump قوانین Bravo TV, هر کسی که درگیر شده است با Stassi اخراج شدن” به 15 سال گفت. “من می خواهم هر کس به من گوش کردن چون من خواهر یکی از دوست داشتنی ترین مردم شما هرگز ملاقات در زندگی خود را. او عمیقا معذرت خواهی برای او چه گفت و من پس از جان گذشته برای او به موفقیت … من فقط می خواهم او را برای رفتن تا آنجا که او می تواند.”

یک منبع گفت:” ما روز سه شنبه که Stassi است “شگفت زده و ناراحت” توسط براوو فسخ خود مشارکت کسب و کار.

“Stassi به ویژه تبدیل به یک قطعه از پازل براوو در طول سال ها و شبکه واقعا لذت بردم از کار کردن با او,” خودی گفت. “که گفت: نژادپرستی و تبعیض هیچ جایی در براوو پس Stassi کریستن حداکثر و برت چپ قدرت که می شود با هیچ گزینه ای دیگر است. مردم پشت این تصمیم در حال حاضر بحث در مورد راه هایی که براو می علنا و به طور کامل تر آدرس این وضعیت است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>