بزرگترین تهدید برای روسیه Borei-Class Submarine می آید از درون نیروی دریایی روسیه


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به یاد داشته باشید: در هسته آن Borei خط با موفقیت انجام یک نقش حیاتی در هسته تایی. اما آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه و یا در صورتی که وزارت دفاع روسیه قصد دارد برای تحکیم Borei پروژه به آن مالی حلال بیش از مدت طولانی.

روسیه نسل چهارم Borei کلاس تصور می شد در اوایل سال 1980 به عنوان یک جهش بزرگ رو به جلو در روسیه زیردریایی تکنولوژی; جدید و طراحی مدرن بیش از آن پیری دلتا و گردباد پیشینیان. مسلح با سلاح اتمی قادر به Bulava موشک Borei خط به معنای تضمین زیردریایی جزء از هسته ای روسیه تایی برای دهه های آینده است.

حدود چهار دهه پس از آغاز به کار آن چه Borei پروژه انجام شده است ؟ چه چشم انداز خود را?

در حالی که بسیاری دیگر از روسیه نوسازی تلاش شامل تکراری تغييرات دوران شوروی سلاح Borei class-و یا پروژه 955–نشان دهنده کاملا مفهوم طراحی جدید. در واقع نیروی دریایی روسیه سرگرم اما در نهایت آن گردباد پروژه نوسازی با توجه به هزینه و نگرانی است.

در تجسم نسل بعدی روسیه زیردریایی های روسی مهندسین مجموعه را به Borei خط به طور قابل توجهی کوچکتر و سبک تر از گردباد در حالی که حمل بیشتر مخرب امن ، این کار آنها انجام شده و در پیک: Borei است که دو بار به عنوان نور به عنوان گردباد در 24,000 در برابر 48,000 تن است به طور قابل توجهی کوچکتر پرتو (کشتی عرض) و سفر در حاشیه سرعت سریع تر.

Borei زیردریایی ارائه این پیشرفت در حمل و نقل و قدرت مانور و حتی به عنوان آنها جای بسیار قوی تر و امن ، همانطور که قبلا گزارش شده توسط منافع ملی RSM-56 “Bulava” یک 550 یکهزارتن (kT) هسته ای با قابلیت کلاهک های هدایت شونده توسط یک GLONASS-صفحه inertial navigation system. ویژه طراحی شده برای Borei خط Bulava کوتوله گردباد 100 kT R-39 Rif موشک های بالستیک.

با سه Borei زیردریایی در سرویس فعال سال 2006 نیروی دریایی روسیه در سال 2008 اعلام کرد که بقیه از هفت Borei رگ های برنامه ریزی شده از طریق 2024 خواهد شد بخشی از یک جدید Borei دوم (همچنین شناخته شده به عنوان پروژه 955A) تجدید نظر شامل کاهش سطح سر و صدا های اضافی ارتباطی ویژه و تجدید نظر خدمه چهارم زندگی می کنند.

در حالی که قبلا این باورند که Borei دوم زیردریایی با شروع از Knyaz ولادیمیر خواهد شد از ویژگی های بیست و Bulava tube-پرتاب, زمان, گزارش, اشاره به همان شانزده-tube راه اندازی مکانیزم استفاده می شود در سراسر Borei خط.

در مقاله Borei پروژه بهبود مشخص در سلف خود و به نظر می رسد بیش از قادر به جلب رضایت روسیه زیردریایی هسته ای بازدارندگی نیاز دارد. اما همچنان یک مشکل رو به رشد است که تهدید به فلج Borei توسعه اگر نه در بررسی نگه داشته شود: هزینه های.

در سطح Borei عروق به نظر می رسد قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه. پس از همه قدیمی تر است اما به طور مشابه انجام متحده آمریکا, اوهایو-کلاس زیردریایی هزینه دو میلیارد دلار در هر واحد به عنوان مخالف به 890 میلیون دلار در هر Borei رگ. اما چالش این است که حتی این بسیار کاهش هزینه های سخت برای حفظ از آنجا که روسیه در حال کار بر روی چند بزرگ پروژه های همزمان در یک مقدار کوچکتر بودجه دفاعی.

این تخمین ها نیست عامل در زیردریایی’ افزایش هزینه پس از Borei دوم بهبود و نه آنها عبارتند از: تحقیق و توسعه عظیم outlays درگیر در طراحی یک زیر دریایی جدید و سلاح های خود را در سیستم های. Bulava به نظر می رسد کامل اما تنها پس از شکنجه فرآیند توسعه است که شامل چند اختلال عملکرد ناوبری انحراف و حتی یک موتور انفجار.

در ضمن نظامی خودی منابع بگویید خارجه روسیه در رسانه ها که Borei بعدی تکرار پروژه 955B در حال حاضر لغو شده و برای عدم دیدار با “هزینه/بهره وری معیار است.” ریخته گری و در عین حال بیشتر شک در Borei آینده هستند گزارش می دهد که نیروی دریایی روسیه نمی خواهد حرکت پیش رو با دو Borei زیردریایی سفارشات برنامه ریزی شده برای اواسط سال 2020 است.

بیشتر پیچیده با هزینه تجزیه و تحلیل سود روسیه باید تعادل Borei صرف در برابر آن عمده دیگر در حال انجام زیردریایی پروژه کلاس Yasen. هزینه های تولید برای اولین Yasen کشتی سورودوینسک, زد, تا 1.5 میلیارد دلار با دوم ورود به این مجموعه پیش بینی شده برای هزینه دو برابر آن است.

در هسته آن Borei خط با موفقیت انجام یک نقش حیاتی در هسته تایی. اما آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه و یا در صورتی که وزارت دفاع روسیه قصد دارد برای تحکیم Borei پروژه به آن مالی حلال بیش از مدت طولانی.

علامت Episkopos مکرر نویسندگان toThe منافع ملی و به عنوان دستیار تحقیق در مرکز منافع ملی است. علامت گذاری نیز یک دانشجوی دکترای تاریخ در دانشگاه آمریکایی. این مقاله برای اولین بار ظاهر شد در سال گذشته است.

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>