‘آنها مرتکب خیانت’: Pelosi هل برای حذف مؤتلفه مجسمه پایگاه نظامی نام

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت که نام مؤتلفه رهبران باید برداشته شود از آمریکا پایگاه های نظامی و مجسمه از این مردان باید در خارج از کنگره.

“این نام را برای رفتن از این پایگاه و این مجسمه ها باید از کنگره” پلوسی به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی.

“مردم آمریکا می دانند که این نام را برای رفتن. این نام سفید supremacists که گفت چیز بدی در مورد کشور ما,” او گفت:. “برخی از این نام داده شد به این پایگاه. شما گوش دادن به آنها چه کسانی هستند و چه آنها گفت و سپس شما باید رئیس جمهور یک مورد که چرا یک پایه باید به نام آنها. او به نظر می رسد تنها کسی که سمت چپ که نمی توانید آن را.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رد تماس برای حذف مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی از فضاهای عمومی و در روز چهارشنبه گفت: “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه ارتش که به افتخار رهبران مؤتلفه که به مبارزه برای محافظت از برده داری و رعایت سفید برتری.

چهار بلندگو در نامه ای به کمیته مشترک در کتابخانه است که نظارت مجسمه در کنگره خواستار حذف مؤتلفه مجسمه از ساختمان به دلیل آنها یک “چیز عجیب و غریب بی حرمتی” به آمریکا آرمان و “ادای احترام به نفرت نه میراث فرهنگی.” Pelosi تا به حال تحت فشار قرار دادند ناموفق برای حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره آمریکا پس از حوادث در شارلوتزویل در سال 2017, دعوت سپس سخنران Paul Ryan, R-Wis., برای پیوستن به حزب دموکرات در خود خواستار حذف فوری.

او روز پنجشنبه گفت که “احساسات عمومی همه چیز است” و اکنون “زمان بندی ممکن است درست و مناسب” برای حذف این آثار به عنوان ملت در برابر نژادپرستی نظاممند.

“آنها مرتکب خیانت علیه ایالات متحده” پلوسی گفت: Jefferson Davis و الکساندر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون متحده بود.

پلوسی گفت که در طول دوره زمانی که او برای اولین بار به عنوان مجلس او “انجام آنچه که من تا به حال قدرت به انجام آن شد تعصبی Robert E. Lee به دخمه” با اشاره به یک منطقه دایره ای در طبقه اول از ساختمان کنگره که در آن وجود دارد 40 در معرض ستون که حمایت کنگره برجک بالا. لی به عنوان کل مؤتلفه ارتش در طول جنگ داخلی.

چندین آمریکا باید قانون پیشنهادی او گفت که چگونه به خلاص شدن از 11 مؤتلفه مجسمه ها در کنگره که پلوسی گفت: “ما چشم ما است.” او گفت: قانون و یا کمیته اقدام ممکن است نیاز به آنها را حذف کنید.

“به اعتقاد من, اگر من تا به حال قدرت بیشتر شما می خواهم که کمتر از این مجسمه ها در اطراف” او گفت:.

پرسید: اگر او قدرت به حرکت مجسمه دیویس و استیونس از مجسمه سازی سالن به گوشه های تاریک از کنگره پلوسی گفت: “خواهیم دید. شما شروع با یک پر…بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم اجماع بر آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>