مغلوب ساختن پیشی جستن یک “بیمار روانی” که سعی خواهد کرد به سرقت 2020, انتخابات, هنر معامله co-نویسنده می گوید


تونی Scwartz صحبت کردن به MSNBC در روز جمعه: (MSNBC)

همکاری نویسنده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 1987 کتاب هنر معاملهدارای برچسب رئیس جمهور یک “بیمار روانی” و این باورند که او ممکن است سعی کنید به سرقت ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

تونی شوارتز, همکاری نویسنده از آقای ترامپ این کتاب ساخته شده نظرات هنگامی که درباره یک مصاحبه شده توسط جو بایدن روز پنج شنبه که در آن معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد کرد که آقای ترامپ که حاضر به ترک اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر.

“این بزرگترین نگرانی من تنها بزرگترین نگرانی است. این رئیس جمهور در حال رفتن به سعی کنید به سرقت این انتخابات” آقای بایدن گفت: در این مصاحبه در مصاحبه با Trevor Noah, از روزانه نشان می دهد. او افزود که در چنین سناریو نظامی آمریکا خواهد دخالت کند: “من به شما قول می دهم من کاملا متقاعد شده آنها را اسکورت او را از کاخ سفید با اعزام شود.”

آقای شوارتز گفت: با موافقت آقای بایدن ترس “100 درصد” و معتقد است که آقای ترامپ “همه چیز را او می تواند” به سعی کنید به سرقت انتخابات.

“این چیزی است که آن پایین خواهد آمد و سوال این است: در سمت که آیا نظامی ایستاده ؟ آن را ایستاده در کنار دموکراسی است ؟ یا آن را ایستاده در کنار فرمانده, حتی اگر آن شرایط نشان می دهد او باید دیگر فرمانده ارشد؟”

“من به هیچ وجه اعتماد به نفس چیزی است که نتیجه خواهد بود” آقای شوارتز گفت: آری Melber از MSNBC در روز جمعه.

“او است که به من نوشته اند در رسانه او یک بیمار روانی. معنی او از دست رفته است این دو مواد تشکیل دهنده که در حال حیاتی و مشترک با انسان” آقای شوارتز گفت: از رئیس جمهور. “شماره یک وجدان و شماره دو و همدلی است. بنابراین او فاقد هر دو از این ویژگی ها و در نتیجه هر چیزی می رود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“به محض این که او برگ دفتر زندگی خود را برای تمام اهداف عملی از منظر او بیش از,” او اضافه شده است.

در واکنش به آقای بایدن نظرات تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: مستقل: “این فقط یک بی مخ تئوری توطئه از جو بایدن به عنوان او همچنان به تلاش برای تضعیف اعتماد به نفس در ما انتخابات است.

“این دولت اوباما است که سعی در براندازی یک انتخابات توسط جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و بایدن خود را بخشی از تلاش برای خرابکاری در ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آنجا که آنها نمی تواند زندگی می کنند با رئیس جمهور تهمت پیروزی,” او گفت:.

“رئیس جمهور تهمت بوده است و روشن است که او قبول نتایج 2020 انتخابات است.”

ادامه مطلب

بایدن: داعش را اسکورت مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او حاضر به ترک کاخ سفید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>