پلیس بریتانیا تخته تا مجسمه گاندی پیش از Black Lives Matter اعتراض


لندن: مهاتما گاندی مجسمه در میدان پارلمان پوشش داده شده و سوار کردن به طور کامل برای محافظت از آن را از ضد نژاد پرستی و ضد فاشیسم سیاه زندگی ماده معترضان که باید تهدید را به پایین تقریبا 60 مجسمه ها در سراسر بریتانیا از این چهره های تاریخی که بیان مشاهدات نژادپرستانه نسبت به مردم سیاه و سفید.

مجسمه مهاتما گاندی درست در خارج از پارلمان بریتانیا است که در میان چندین بناهای تاریخی تحت پوشش و سوار کردن در لندن پیش از یکی دیگر از مجموعه ای از برنامه ریزی تظاهرات برای محکوم کردن نژادپرستی و آپارتاید به قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید.

فعالان به نام برای حذف مجسمه گاندی در لندن, Leicester, منچستر و ماشین حاکی از این است که گاندی آشکارا نژادپرستانه نسبت به سیاه آفریقایی و نام آنها را پست تر وحشیان و Kaafirs.

ژئونیوز تا به حال به طور انحصاری در گزارش سه روز پیش در مورد حذف گاندی مجسمه دادخواست و پس از آن ده ها تن از رسانههای غربی از جمله بیبیسی را برداشت تا داستان.

مراحل زیر مهاتما گاندی مجسمه و مجسمه سازی از سابق نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل نزدیک شد و در میان کسانی که هدفمند با نقاشی های دیواری در ضد نژادپرستی سیاه زندگی ماده تظاهرات آخر هفته گذشته. “نژادپرستانه” نوشته شده بود تحت گاندی مجسمه توسط معترضان – همان مجسمه است که در حال حاضر به طور کامل پوشش داده است.

شهردار لندن صادق خان تایید کرد که پلیس شهری مشغول به کار بودند در یک “قوی” policing برنامه ریزی برای حفظ و لندن امن و برای جلوگیری از اختلال از جمله پوشش تا کلید نشانه.

“همراه با شرکای ما در حال حصول اطمینان از که کلید مجسمه ها و بناهای تاریخی در معرض خطر از جمله تهی گور وینستون چرچیل و نلسون ماندلا تحت پوشش و محافظت شده,” او گفت:.

صادق خان را تایید کرد که مهاتما گاندی مجسمه نیز در میان آثار تاریخی محافظت می شود.

دادخواست برای حذف مجسمه مهاتما گاندی در لستر دریافت کرده است بیش از 5000 امضا. درخواست آنلاین را متهم استقلال هند مبارز بودن “یک فاشیستی و نژادپرستانه و درنده جنسی”.

سال گذشته دانش آموزان از منچستر به نام برای شبیه مجسمه گاندی برداشته شود چرا که خود را “مستند ضد سیاه نژادپرستی”.

لستر شرق MP کلودیا Webbe به نام طومار یک “عظیم حواس پرتی” از زندگی مهم جنبش اما فعالان می گویند که گاندی را تشویق نفرت مردم سیاه و او باید ستایش شود. دانش آموزان در منچستر در سال گذشته نیز نامیده می شود برای حذف مجسمه گاندی بیش از نژادپرستی است.

این طومار می آید پس از این مجسمه از قرن 17 تاجر برده ادوارد Colston سرنگون شد به عنوان بخشی از یک زندگی موضوع اعتراض در بریستول و پس از آن همه مجسمه symbolising نژادپرستی تحت حمله قرار دارند.

“مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان است یادآوری دائم از دستاورد خود را در صرفه جویی در این کشور و کل اروپا – از یک فاشیست و نژادپرست استبداد” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در توییتر بیانیه او به عنوان خواست مردم برای دور ماندن از تظاهرات در میان ترس از خشونت بیشتر ،

دادخواست توسط هند بریتانیا فعالان خواستار لستر شورای شهر به حذف مجسمه گاندی از شهرستان آمده است: “گاندی که یک فاشیست نژادپرستانه و درنده جنسی. برای سالها او شده است بت و تدریس در برنامه درسی مدرسه. برای بسیاری از مردم در جامعه او را خریداری کرده است تسلی ناپذیر در برابر درد و رنج مردم.

به عنوان یک نتیجه, من نمی خواهید برای دیدن یک مجسمه و ستایش از آن نوع شخصیت. بنابراین من می خواهم به اقدام به آن را حذف کنید.”

درخواست اضافه شده: “من پیشنهاد می کنم انجام تحقیقات خود را در گاندی و تراز آن را با باورهای خود را قبل از امضای این اعتراض. در نهایت به اعتقاد من زیر سه ویژگی در کسی به رغم آنچه که ممکن است زمانی در زندگی خود هرگز برگزار می شود به عنوان یک “نماد” و یا الهام بخش به دیگران است. بعلاوه با کمک شما ما می توانیم همه با هم به منعکس کننده تغییر ما می خواهید در جهان ببینید.”

مجسمه مهاتما گاندی رونمایی شد سپس توسط وزیر دارایی آرون برآورده شدهاست در میدان پارلمان لندن یک زن و شوهر از سال پیش.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>