که تلویزیون نشان می دهد در حال تجدید و که لغو شود ؟ خود را 2020-2021 راهنمای

این که زمان از سال دوباره, پس, آمار نشانه را فشار دهید در حال حاضر. ما هفتگی ادامه خواهد داد برای پیگیری هر نشان می دهد تجدید و لغو زیر.

این زمان کمی وجود دارد که نشان می دهد که باید تغییر کنند. برای مثال فاکس به الیور نمی خواهد بازگشت به تلویزیون شبکه برای فصل سوم; در عوض, آن را سر به Hulu. از فصل سوم خواهد بود آماده برای midseason اولین خالق Seth MacFarlane تصمیم گرفت به جای دیگر بروید و برای اولین بار دو فصل در حال حاضر در دسترس به تماشای وجود دارد.

“به عنوان نشان می دهد تکامل یافته و تبدیل به بلند پروازانه تر تولید و زرنگ من مشخص است که من نمی خواهد بود قادر به ارائه قسمت تا سال 2020 خواهد بود که به چالش کشیدن برای شبکه. بنابراین ما شروع به بحث در مورد چگونه به بهترین حمایت از فصل سوم در راه است که کار را برای نشان دادن” او در بیانیه ای گفت در ماه جولای سال 2019. “این دقیقا این نوع از تمایل به جای یک نمایش خلاق نیاز دارد که من می خواهم به چوب در اطراف برای مدت طولانی است.”

در حالی که برخی از نشان می دهد در حال حرکت به جریان سیستم عامل های دیگر در حال حاضر در فصل نهایی. Supernatural, The CW بزرگترین آمار نشان می دهد که مجموعه ای برای قرار دادن تا در بهار سال 2020 پس از 15 فصل است.

“ما در حال رفتن به دریافت کنید برای دیدن شخصیت های دیگر که ما دیده نمی شود در یک مدت زمان طولانی اما پس از آن بسیاری از این شخصیت ها نیز خواهم مرد. ما در حال رفتن به احیای بسیاری از مورد علاقه های قدیمی تنها به کشتن آنها را دوباره” ستاره Misha Collins گفت: ما به طور انحصاری در ماه نوامبر. “این در حال رفتن به احساس مانند آن را تا به درجه بالایی از قطعیت به آن است. … من فکر می کنم که نشان می دهد به پایان می رسد و ما در حال رفتن به احساس که هر کس که واقعا انجام می شود. آن را به مانند بازی تاج و تختکه در آن شما می خواهید آن را به حال به پایان رسید در راه های مختلف.”

بسیاری دیگر نشان می دهد به پایان رسید در این سال بسیاری از ترک دهانه برای تمدید و جدید را نشان می دهد. خوب جای پیچیده آن سری پس از چهار فصل در ماه ژانویه است. ABC خانواده مدرن را درجه آن سری آخر در ماه آوریل پس از 11 فصل است. فصل 11 از Showtime را خودت خواهد بود و آخرین آن. خواهد شد و فضل به پایان خواهد رسید و آن احیای اجرا در NBC در ماه آوریل است.

حرکت را از طریق گالری زیر برای همه تجدید و لغو و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>