اشلی بنسون و G-Eazy دست نگه دارید در حالی که خرید مواد غذایی در لس آنجلس

و در مورد! اشلی بنسون و G-Eazy خال خال شد نمایش برخی از PDA در فروشگاه مواد غذایی پس از پله برای یک پیاده روی در لس آنجلس در شنبه, ژوئن 13.

The Pretty Little Liars آلوم و 30 تن در یک تی شرت سفید, سیاه, شورت و کفش در حالی که G-Eazy (نام واقعی جرالد Gillum), 31, donned سیاه و سفید تی شرت و شلوارک.

این جفت ارز موجب عاشقانه شایعات زمانی که آنها دیده بودند با هم در لس آنجلس فروشگاه Lassens طبیعی, مواد غذایی و ویتامین ها در مارس 10. یک روز بعد بنسون و خواننده رپ دیده می شد در ماشین خود را در حالی که آنها برداشت را از مواد غذایی است. این دو نفره — که همکاری در یک جلد Radiohead را “خزش” در ماه آوریل — نیز لذت می برد سوار در G-Eazy را Ferarri بیش از آخر هفته روز یادبود.

یک منبع گفت:” ما هفته در ماه مه که اگر چه بنسون و G-Eazy صرف زمان با هم نیستند به دنبال یک رابطه متعهد است.

“آنها در حال حلق آویز کردن و دیدن هر یک از دیگر, اما آن را جدی نمی” خودی گفت: در آن زمان.

نشان می دهد از هم می آید تنها چند هفته پس از ما تایید شده در مارس 6 که Spring Breakers ستاره تقسیم از Cara Delevingne پس از نزدیک به دو سال از آشنایی.

مدل, 27, دفاع سابق او صرف زمان با “هیچ محدودیتی” رپ طریق او Instagram داستان در مارس 14. “آن مهم تر در حال حاضر از همیشه به گسترش عشق نفرت نیست,” او نوشت ، “به همه نفرت در @ashleybenson لطفا متوقف شود. شما نمی دانید که حقیقت تنها او و من و این که دقیقا چگونه باید باشد.”

یک روز زودتر بنسون اذعان تقسیم او از Delevingne زمانی که او “دوست” یک فن Instagram post. “نمی توانید اشلی دوستان در حال حاضر ؟” پست بخوانید. “توقف کرد و گفت اشلی فریب خورده! یا حتی کارا! آنها فقط نیاز دوستان در حال حاضر بیش از همیشه است.”

کالیفرنیا بومی و Delevingne شد اولین مرتبط در ماه اوت سال 2018 زمانی که آنها کشف بوسیدن در فرودگاه هیترو در لندن است. این کارناوال ردیف ستاره را تایید نمی کند عاشقانه خود را تا ژوئن 2019. G-Eazy بخشی که قبلا مورخ Halsey بود و مربوط به خواننده Lana Del Rey.

در پایین حرکت برای دیدن عکس های بنسون و G-Eazy روز در لس آنجلس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de