پلیس بریتانیا دستگیری مرد مظنون به ادرار کردن در افسر یادبود

برپایی تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در ترافالگار Sqaure لندن در ژوئن 13 سال 2020 است. —AFP

لندن: پلیس بریتانیا روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال بازداشت یک مرد مظنون به ادرار کردن در یک بنای یادبود برای یک افسر کشته شده در یک سال 2017 حمله تروریستی در جریان تظاهرات در مرکز لندن در روز شنبه.

پلیس متروپولیتن گفت: 28 سال داشت به اتهام “outraging عمومی نجابت” پس از ارائه خود را در یک ایستگاه پلیس در اسکس در شمال شرق لندن جایی که او همچنان در بازداشت است.

ملاقات تحقیقات پس از یک عکس ارسال شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن یک مرد ادرار در یادبود به کیت پالمر افسر پلیس کشته در سال 2017 حمله تروریستی در خارج از مجلس.

از ادرار حادثه فکر این است که رخ داده است در پی درگیری های شدید در روز شنبه که دیدم دستگیری بیش از 100 نفر پس از هزاران خودخوانده “میهن پرستان” — حمایت راست گروه های جمع آوری شده در مرکز لندن.

تلویزیون فیلم نشان داد برخی از آشوبگران مشت پرتاب بطری و بمب های دود در افسران به عنوان به خوبی به عنوان scuffling با رقیب معترضان حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

کسانی که مونتاژ گفت آنها وجود دارد برای محافظت از مجسمه ها و بناهای یادبود تخریب در دوران اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در دست پلیس در ایالات متحده است.

تصویر کشید گسترده محکومیت با محافظه کار مجلس توبیاس الوود — که به کمک های اولیه به پالمر به عنوان مرگ او خواستار آن را “شنیع”.”مطلق شرم بر این مرد به او گفت:” در توییتر.

ملاقات فرمانده بس جاوید که مارک عکس “مشمئز کننده” بود شنبه قول داد که نیروی خواهد “جمع آوری تمام شواهد در دسترس ما و اقدام مناسب”.

“من احساس می کنم برای PC پالمر در خانواده و دوستان و همکاران” او گفت:.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de