بیان در راهرو 2! دیدن Gwyneth Paltrow بیشتر به خرید مواد غذایی

ستاره ها — آنها واقعا هستند درست مثل ما! در حالی که قطعا وجود دارد برخی از مشاهیر که انتخاب می کنید به بیرون رفتن و خرید خود را به مواد غذایی مقدار زیادی از مردمی معروف در واقع مانند رفتن به سوپر مارکت محلی برای انتخاب غذای مورد علاقه خود را.

را Naomi Campbell, به عنوان مثال. در ماه جولای سال 2019 به معروف خاص امپراتوری آلوم به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در یوتیوب کانال است که اختصاص داده شده بود به طور کامل به یکی از غذاهای کامل اجرا می شود. در این کلیپ کمپبل بود که همراه با یک محافظ توضیح داد که چرا او به طور معمول ترجیح میدهد به رسیدگی خود خرید مواد غذایی. “من نیاز به انجام خود من مواد غذایی, من می توانم آنها را آنلاین سفارش دهید. من آنها را دوست ندارم” به او گفت: این دوربین در آن زمان اشاره کرد که او ترجیح میدهد برای انتخاب کردن مواد غذایی خود را به طوری که او می تواند اطمینان حاصل شود هیچ چیز کبود و یا آسیب دیده است.

“من پیدا کردن مواد غذایی خرید درمانی” لندن متولد زیبایی اضافه شده است.

هنوز هم چیدن مواد غذایی می تواند یک کمی به چالش کشیدن داده شده است که کمپبل دارای محدودیت های خاصی است که نقش مهمی در آنچه که او می تواند و نمی تواند غذا خوردن. در اوایل سال 2019 او گفته بود او باید قطع گلوتن گندم و فراورده های لبنی را از رژیم غذایی خود. “آنچه f–k من می خواهم به خوردن?” او اظهار تاسف در این ویدئو. “تمام مواد غذایی راحتی فقط رفت پایین تخلیه و من غمگین هستم چرا که این نوع از چیزهایی که من دوست دارم به جویدن در شب.”

در میان غذاهایی که ساخته شده از برش برای قو نویسنده ؟ ریحان تازه کار ژاپنی, گلابی, لیمو و انگور و هلو و پرتقال ماندارین. “من برای جلوگیری از خوردن آب نبات خوردن بیشتر میوه” او اعلام کرد.

کمپبل همچنین لود کردن بر روی تند زیتون که او را “دوست دارد” و یک دسته از میوه با طعم نارگیل ماست.

زمانی که Kaley Cuoco به او در زمان Instagram داستان در مارس سال 2020 به سوپر مارکت تجربه در شروع مداوم coronavirus همه گیر چیزهایی که کمی بیشتر گیج کننده با توجه به بسیاری از موارد فروخته شد.

“من در فروشگاه مواد غذایی و تلاش برای انبار کردن و این مرد صفر نگرانی” به همراه پرواز ستاره در آن زمان گفت: به عنوان او متمرکز در قفسه های خالی و سپس زاویه دار تلفن خود را نسبت به شوهرش کارل طبخ. “من فقط گفت:” ما باید به سهام تا در شیر بادام ” و کارل [مخالفت].”

به عنوان کوک توضیح داد که او نبود وحشتزده در حالی که برخی از قفسه های فروشگاه های مواد غذایی بودند پراکنده یا سر دیگران تا به حال مقدار زیادی از مواد غذایی باقی مانده است. “بخش تولید کاملا پر, پس چرا جهنم را ما نیاز به سهام تا در چیزهای دیگر اگر بخش تولید است ؟” او استدلال کرد. “آن را می سازد هیچ حس.”

در پایین حرکت برای دیدن ستاره های بیشتری خرید خود را برای مواد غذایی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de