نگرانی از COVID-19 تجدید حیات در چین رشد به 57 مورد جدید پدیدار

عکس: AFP

چین روز یکشنبه گزارش 57 موارد جدید COVID-19 به عنوان نگرانی بزرگ در مورد ظهور مجدد این بیماری است.

داخلی شیوع در چین آورده شده است تا حد زیادی تحت کنترل از طریق سخت مستندات است که تحمیل شده بود در اوایل این سال — اما شیوع جدید مرتبط شده است گوشت و سبزی در بازار در جنوب پکن است.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 36 از موارد جدید بودند داخلی عفونت در پایتخت.

دو نفر دیگر داخلی عفونت گزارش یکشنبه در شمال شرقی استان لیائونینگ و محلی مقامات بهداشت گفت: آنها تماس نزدیک پکن موارد است.

هشدار به صدا شد پس از NHC تایید اولین مورد در پکن به مدت دو ماه در روز جمعه و مسئولان شهرستان تاخیر در بازگشت از دانش آموزان در مدارس ابتدایی که در حال حاضر از سر کلاس.

چند تا از موارد جدید در ارتباط بودند به Xinfadi بازار عمده فروشی و بیشتر موارد در ارتباط با بازار پدید آمده روز شنبه پس از گسترده تر تست.

بازار بسته شد و AFP خبرنگاران را دیدم صدها نفر از افسران پلیس — بسیاری از پوشیدن ماسک و دستکش-و ده ها تن از شبه نظامی پلیس مستقر در آنجا در روز شنبه.

جدید خوشه های داخلی عفونت باعث شده است تا تازه مستندات با مردم دستور به ماندن در خانه در 11 مسکونی در شهرکهای نزدیک به بازار است.

مواد غذایی ترس

شیوع بیماری تبدیل شده است به ویژه در مورد مواد غذایی زنجیره تامین با برخی از بازارهای دیگر در این شهرستان نیز بسته شده است.

رسانه دولتی گزارش داد که این ویروس شناسایی شده در تخته سفت استفاده می شود برای رسیدگی وارداتی ماهی قزل آلا و عمده در فروشگاه های زنجیره ای برداشته سهام از ماهی قزل آلا.

پکن به مقامات دستور داد یک شهر گسترده ایمنی مواد غذایی بازرسی با تمرکز بر تازه و منجمد و گوشت و مرغ و ماهی در سوپر مارکت ها و انبارها و خدمات پذیرایی.

یک معامله گر surnamed خورشید, فروش گوجه فرنگی و گیلاس در مواد غذایی محلی در بازار مرکزی پکن گفته است: در روز یکشنبه که وجود دارد کمتر از مشتریان عادی.

“مردم در حال, ترس,” او گفت:. “گوشت فروشندگان مجبور به نزدیک است. این بیماری واقعا ترسناک است.”

اگر چه Xinfadi بازار حساب برای بسیاری از سرمایه را تامین مواد غذایی, خورشید, گفت که آن را نمی گذارد او را به عنوان او می شود خود را تولید و به طور مستقیم از کشاورزان است.

دیگران کمتر نگران است.

“کسب و کار به طور معمول در من ایستاده” میوه و سبزی فروشنده surnamed لیو به خبرگزاری فرانسه گفت. “من به خصوص ترس از این شیوع جدید.”

او گفت که “اطمینان” است که مناطق اطراف Xinfadi شده بود قفل شده است.

و 32 ساله خریداران آهنگ Weiming به خبرگزاری فرانسه گفت: “تا زمانی که شما پوشیدن یک ماسک صورت باید آن را خوب… به هر حال من باید برای خرید مواد غذایی مناسب است؟”

مقامات شهرستان را بسته اند و نه مدارس و مهد کودک نزدیک به Xinfadi در حالی که رویدادهای ورزشی, گروه ناهار خوری و کراس استانی تور گروه نیز متوقف شد و در یک پیشنهاد به مهر این آخرین خوشه.

اکثر موارد در ماه های اخیر شده اند در خارج از کشور اتباع تست شده به عنوان آنها در بازگشت به خانه و بقیه موارد گزارش روز شنبه وارد شد موارد از خارج از کشور.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>