جلسه اضطراری برگزار شد در کره جنوبی پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر تهدید اقدام نظامی

1 / 2

جلسه اضطراری برگزار شد در کره جنوبی پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر تهدید اقدام نظامی

کره جنوبی برگزار اضطراری امنیتی در جلسه روز یکشنبه پس از خواهر رهبر کره شمالی تهدید به اقدام نظامی علیه کره جنوبی در آخرین تشدید تنش بین دو همسایه است.

کیم یو جونگ اعتماد aide به برادر رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت که او را از حق به گام بعدی از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی به کره شمالی نظامی در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز شنبه.

کیم که به دست آورده جدید برجسته در کره شمالی قدرت ساختار مشخص نیست چه آینده اقدام می شود و یا زمانی که دقیقا آن گرفته خواهد شد اما او افزود: “من احساس می کنم آن است که زمان به مطمئنا با کره جنوبی مقامات. ما به زودی به اقدام بعدی.”

یک سخنگوی کاخ آبی در کره جنوبی را به دفتر ریاست جمهوری روز یکشنبه اعلام کردند که این کشور در شورای امنیت ملی برگزار شد اضطراری ویدئو کنفرانس به بررسی وضعیت در شبه جزیره کره و به بحث در مورد چگونه به بهترین پاسخ دهند.

وحدت, وزارت, که دسته روابط با کره شمالی در بیانیه ای گفت: جنوب و شمال کره باید انجام بهترین خود را به رعایت تمام اینتر-کره ای توافق نامه.

کره جنوبی وزارت دفاع گفت: به طور جداگانه است که آن را به طور جدی بررسی وضعیت و با دقت نظارت بر کره شمالی حرکات. “کره جنوبی نظامی است حفظ مصمم نظامی آمادگی برای پاسخ به همه شرایط” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

کیم بیانیه روز شنبه به دنبال اعلام قبلی این هفته که کره شمالی تعلیق شد تمام خطوط ارتباطی با کره جنوبی یک حرکت تحلیلگران باور دارند که می تواند تلاش برای تولید یک بحران و نیروی امتیاز از همسایه خود.

کره شمالی گفت که خشم توسط جداشدگان که به جنوب این کشور گریخت و روال پرواز بالن در طول مرز حمل تبلیغ جزوات.

کره جنوبی در پاسخ گفت: این امر اقدام قانونی علیه دو سازمان است که انجام چنین عملیات.

Kim Jin Ah, یک کره شمالی کارشناس در موسسه کره برای دفاع تجزیه و تحلیل یک دولت مرکز تحقیقات در سئول گفت که کره شمالی با استفاده از تبلیغات جزوات به عنوان بهانه ای برای شکستن “به doldrum” در مذاکرات خود با ایالات متحده

مذاکرات هسته ای با واشنگتن باقی می ماند سئول: کره شمالی پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد در آخرین اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019 را خراب بدون توافق و کره شمالی به شدت نیاز به کمک در چهره خشن ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر.

“کره شمالی با استفاده از کره جنوبی به عنوان یک قربانی و یک پله سنگ برای ساخت بافت و حرکت خود را برای تعامل با ایالات متحده به عنوان نهایی کره شمالی هدف استراتژیک است که جلب توجه آمریکا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در خصوص” کیم گفت.

کیم جونگ سازمان ملل متحد مبارزه به آدرس اقتصادی به احتمال زیاد با آن مواجه موانع به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کره شمالی به بستن مرز خود را با کشور چین بزرگترین شریک تجاری.

کره شمالی می گوید آن را ندارد به گزارش واحد شیوع اما کارشناسان خارجی مورد سوال کرده اند که ادعا می کنند.

رامون Pacheco پاردو مربی در روابط بین الملل در کالج کینگ لندن گفت: آن را معقول و منطقی از کره شمالی دیدگاه برای این رژیم به تلاش برای منحرف کردن این وضعیت از شرایط داخلی با افزایش تنش ها با کره جنوبی.

“آن را حس می کند برای کیم یو جونگ به رهبری و یا دیده می شود به عنوان پیشرو این افزایش تنش است. به این ترتیب او می تواند نشان دهد که او دشوار خواهد بود با کره جنوبی, اگر لازم است,” او گفت:.

Pacheco پردو گفت: بالا بردن تنش است و همچنین یک راه برای کره شمالی به تلاش برای نیروی کره جنوبی دولت برای تحت فشار قرار دادن نسبت ناروا به دولت اجازه می دهد تحریم های معافیت و یا حتی تسکین.

“آن را حس می کند برای کره شمالی برای بالا بردن تمرکز تنش با کره جنوبی حداقل تا زمانی که ما می دانیم نتیجه ایالات متحده در ماه نوامبر انتخابات و ما می توانید ببینید که چه نوع از پویا روابط بین واشنگتن و پیونگ یانگ به دنبال خواهد داشت در سال آینده,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>