اولین عکس! Matt Bellamy استقبال کودک 2 1 او با همسر, Elle Evans

دور دو! Matt Bellamy شد یک پدر برای دومین بار وقتی همسرش, Elle ایوانزبه هنگام تولد به فرزند اول خود را با هم در ژوئن 7.

“Lovella سحر Bellamy متولد لس آنجلس 7 ژوئن 2020 با دقیقا همان قرنطینه کوتاه کردن مو به عنوان پدر او! مادر @elloelle یک کار شگفت انگیز بود!” او به عنوان یک Instagram عکس از زن و شوهر و نوزاد دختر را در روز شنبه, ژوئن 13.

مدل 30 و در ماه فوریه اعلام کرد که او و الهه شعر و موسیقی, خواننده گروه, 41, تا به حال یک کمی در راه است. “خانواده کوچک ما در حال رشد است و … بنابراین من شکم” تگزاس بومی زيرنويس او Instagram اعلام در زمان. “ما بهترین راز نگه داشته در ماه سپتامبر بود.”

Matt Bellamy Welcomes 2nd Child, His 1st With Wife Elle Evans
Elle ایوانز و مت بلامی حضور والاتر از “پناهگاه 77′ در تاریخ 1 نوامبر 2017 در لس آنجلس ، Mediapunch/شاتر

این “از طریق یک پنجره قطار” خواننده قبلا استقبال خود را در حال حاضر-8-سال-پسر بینگهام در جولای 2011 با سابق خود نامزد کیت هادسون. سابق زن و شوهر تقسیم در دسامبر 2014 شده اند و coparenting بوده است.

“[هادسون] می بیند مت بسیاری با بینگ که هم جداگانه با پدر خود” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در مارس 2019.

انگلیسی نوازنده شروع به دوستیابی اوانس سال پس از تقسیم خود از How to Lose a Guy in 10 Days ستاره 40. به او پیشنهاد ایوانز در دسامبر سال 2018 است. سابق Playboy Playmate نوشت: در رسانه های اجتماعی در آن زمان: “ما خیلی خوشحال به اعلام به جهان که ما درگیر! فقط چند روز بعد از تولد من در تعطیلات عاشقانه ترین زندگی ما مرد رویاهای من از من خواست با او ازدواج! پس از اشک شادی gasps از شوک و دوم تقسیم ناباوری البته من گفتم بله! من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما از هم جدا. آنچه که من می توانید تصور کنید که آینده ای روشن و پر از عشق و نور و خانواده و دوستان لحظات است که به نوبه خود به خاطرات ارزشمند و یک عمر سعادت خالص.”

در ماه اوت سال 2019 جفت ارز بحباله نکاح در اوردن در یک مراسم در مالیبو.

این برنده جایزه گرمی اعلام کرد پنج ماه پس از عروسی است که او به گرفتن برخی از زمان در خارج از تور به تمرکز بر روی خانواده اش. “[من] قطعا داشتن یک نوزاد” Bellamy گفت ALT 98.7 در ماه ژانویه است. “من قصد دارم برای خنک کردن برخی از زمان خانواده و شاید نسبت به پایان سال نوشتن برخی از آهنگ و آلبوم جدید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>