هانا قهوه ای موجب صرفه جویی در انسان از غرق شدن در حالی که سفید آب قایق سواری با خانواده

لیسانس به نجات! هانا قهوه ای نجات یک پسر از غرق شدن در حالی که سفید آب قایق سواری با خانواده اش در ایالت تنسی در شنبه, ژوئن 13.

این مرد از دختر مورد ارسال دراماتیک حادثه در توییتر نوشته “چگونه سرگرم کننده هانا قهوه ای من را نجات داد, دوست پسر, از غرق شدن در رودخانه اوکوئی ،

این زن ادامه داد: “او در رودخانه با ما قایق بدبختانه و او و خانواده اش بودند که در این سفر با ما او به پایان رسید تا کشیدن my bf بر روی قایق خود را پس از زمان او را گرفت. من نمی دانم که او بود اما مادر او گفت که او تا به حال فقط برنده DWTS است و او لیسانس!”

Hannah Brown Saves a Guy From Drowning While Rafting With Her Family
هانا قهوه ای, حضور 2019 E! انتخاب مردم جوایز در 10 نوامبر سال 2019 در سانتا مونیکا ، شاتر

هنگامی که یک دیدگاه پیشنهادی سابق که واقعیت تلویزیون ستاره های کیک بوکسینگ جلسات باید “به او کمک کرد تا قدرت به جلو و یک مرد پشت در قایق” زن پاسخ داد: “او قوی است!!” و افزود: “او و خانواده اش خیلی خوب! او زن بود و خیلی به او افتخار کودک دختر من آن را دوست داشتم.”

قهوه ای برادر پاتریک براونمشترک دو عکس در Instagram از روز خود را در آب نوشتن “در زمان رپیدز با fam جم! من به بطور منظم احساس من نجات غریق روز و هانا فکر می کند که او را جدا از گارد ساحلی در حال حاضر… #rescuemission.”

خانواده تفرج آمد و دو هفته پس از هانا, 25, صحبت کردن در یک عاطفی Instagram Live در مورد درس او را آموخته پس از جرقه جنجال برای استفاده از N-word.

این رقص با ستاره ها قهرمان بستری او مست بود زمانی که او به زبان آمده نژادی لکه دار کردن در حالی که تلاش برای به یاد داشته باشید Infinite رقص حرکت می کند به DaBaby را “راک استار” در طول یک Instagram Live on May 16.

پس از ناودان توسط طرفداران و کارشناسی ملت ستاره از جمله راشل لیندسی و Bekah مارتینزهانا نوشته شده عذرخواهی پیام قبل از گرفتن یک استراحت از رسانه های اجتماعی.

در Instagram Live on May 30, او نشان داد او می خواهم استخدام یک “مربی” و گفت که او نمیخواهد “به یک نادان دختر که با استفاده از N-word.”

“من آموخته اند که چیزهایی وجود دارد که من نمی توانم بگویم,” او اضافه شده است. “وجود دارد خیلی بیشتر بافت تاریخی است که من نمی دانم که باعث می شود آن را بسیار بیشتر نامناسب است.”

قهوه ای اذعان کرد که آنچه او آموخته است در میان جنجال به “تغییر” زندگی او گفت: “من به نگه داشتن انجام آنچه من می توانم برای کسب اطلاعات بیشتر و حمایت از راه حل در تمام این.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>