ایران می پرسد فرانسوی کارشناسان برای خواندن جعبه سیاه از سیم جت: رسمی

1 / 2

ایران می پرسد فرانسوی کارشناسان برای خواندن جعبه سیاه از سیم جت: رسمی

نمای کلی از باقی مانده از خطوط هوایی بین المللی اوکراین, پرواز PS752 بوئینگ 737-800 هواپیما که سقوط کرد پس از برخاست از ایران در فرودگاه امام خمینی (در حومه تهران

(رویترز) – محققان ایرانی خواسته اند در فرانسه BEA حادثه هوایی آژانس برای خواندن جعبه سیاه از یک سیم اوکراین jetliner ایران فرستاده سازمان ملل در حمل و نقل هوایی آژانس گفت.

اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز به ضرب گلوله کشته شد در ژانویه. 8 توسط یک ایرانی زمین به هوا و موشک و کشتار 176 نفر در تهران چه نامیده می شوند یک “فاجعه اشتباه” در زمان افزایش تنش با ایالات متحده است.

سرنوشت cockpit voice و data ‘black-box’ ضبط شده است به موضوع بین المللی بن بست تحت الشعاع قرار coronavirus بحران که ایران نیز کمک به تاخیر در یک پروب توسط دولت به بررسی حوادث مدیره.

پیشرفت مورد بحث قرار گرفت در جلسه شورای سازمان ملل متحد سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری در روز چهارشنبه.

“ایران AAIB به تازگی ساخته شده یک درخواست به BEA که ضبط باید انجام شود با ایران به BEA محل در فرانسه برای خواندن در حضور نمایندگان دیگر کشورهای درگیر و ICAO اگر BEA است در یک موقعیت به جای این کار” فرهاد پرورش ایران نماینده سازمان ملل متحد و آژانس به رویترز گفت با تلفن.

BEA گفت: آن را به حال به طور رسمی با دریافت این درخواست باقی مانده است و در بحث و گفتگو با ایران و کانادا و اوکراین هر گونه دخالت در آن ممکن است. کانادا تا به حال 57 شهروندان در هیئت مدیره.

ایران را متهم به ایالات متحده ساخته شده است که بوئینگ 737-800 از امتناع از ارائه نرم افزار به کشف ضبط در حالی که کانادا و اوکراین را متهم کرد تهران از کشیدن پای خود را بیش از پروب.

منابع گفت: در اوایل این هفته است که به ایران گفته بود ICAO آن را ضبط و به پاریس هنگامی که کشورهای درگیر در این کاوشگر به توافق رسیدند.

ایران پیشتر گفته آن ارسال خواهد آنها را به اوکراین است.

کانادا این هفته به نام ایران اجازه می دهد تا ضبط تواند در مناسب تسهیلات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

BEA ماه گذشته خواندن جعبه سیاه اطلاعات از پاکستان عمل ایرباس که سقوط کرد در کراچی در مارس 22. پاکستان محققان انتظار می رود به موضوع یک گزارش مقدماتی به زودی.

(گزارش شده توسط تیم Hepher و آلیسون Lampert; ویرایش توسط Giles Elgood)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>