Jenna Johnson نشان دهنده شوهر وال Chmerkovskiy را “حماسه پیشنهاد’

یک رویا به حقیقت می پیوندند! Jenna Johnson هنوز swooning بیش شوهرش وال Chmerkovskiy‘s رمانتیک پیشنهاد به او در ونیز دو سال پس از او ظهور سوال.

جانسون 26 reminisced بیش از مناسبت های ویژه در حالی که او و Chmerkovskiy, 34, بازبینی عکس ها از خود Instagram تغذیه در بازی های اخیر از ما هفتگی‘s “من می تواند توضیح دهد.”

Jenna Johnson Reflects on 'Epic Proposal' to Husband Val Chmerkovskiy
والنتین Chmerkovskiy و Jenna Johnson.

این رقص با ستاره ها جوانب رو درگیر در ژوئن 2018 در حالی که تعطیلات در ایتالیا — یک روز که یوتا بومی به نام “بزرگترین روز زندگی من است.”

“من خیلی ناراحت بود او را به خاطر من خیلی گرسنه است و او ما را دیر به ما شام رزرو” جانسون گفت. “کمی من می دانم که او در حال برنامه ریزی این حماسه پیشنهاد. و درست بعد از این تصویر من مانند “آیا شما از من بپرسید پدر’? شما می توانید آن را در این ویدئو. او انجام داد.”

او اضافه کرد که او دوست داشت تصویر به دلیل Chmerkovskiy, اصلاح کرده, برای روز بزرگ.

“او cutest” جانسون گفت. “او همیشه shaves برای من در طول لحظات است که من می خواهم او را به خاطر دارم زمانی که او یک چهره. من فکر می کنم این ژله چیز در جهان است.”

از این پس شما فکر می کنید شما می توانید رقص آلوم نیز به backstory پشت لباس شنای زنانه دوتکه selfie که او posted on Instagram. جانسون نشان داد که او تقریبا هیچوقت به اشتراک گذاری سکسی, ضربه محکم و ناگهانی اما شوهرش او را متقاعد به ارسال عکس.

Jenna Johnson Reflects on 'Epic Proposal' to Husband Val Chmerkovskiy
حسن نیت ارائه میدهد از Jenna Johnson/Instagram

“من معمولا نمی افراط در ارسال bikini pics اما وال بود ‘شما باید. شما نگاه باور نکردنی,’,” او توضیح داد. “او به من اعتماد به نفس زیادی با این تصویر. و من میخوام بعد از آن. من فکر می کنم من در اصل فقط با ارسال آن را به او و من فکر می کنم او بود ‘اگر شما اصلا پست من خواهد شد.’ بنابراین من آن نوشته شده.”

زن و شوهر گره خورده گره در رانچو پالوس وردس کالیفرنیا در مارس 2019. دو ماه بعد آنها برگزار شد دومین مراسم جانسون در ایالت یوتا است.

Chmerkovskiy جشن سالگرد یک سال از اولین عروسی از طریق Instagram در ماه آوریل است.

“من سپاسگزار است که آن را به شما است که من به تماس به جهنم همسر من,” اوکراین بومی نوشت. “که شما آن را من از خواب بیدار در کنار, که آن را به شما را دریافت کنم به عشق و برای زندگی شما من را وادار به خوردن کیک من بیش از حد. قافیه کنار من شما را دوست دارم از صمیم قلب به شما و نگه داشتن شما در نزدیکی من است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه Chmerkovskiy و جانسون تا به حال به می گویند در مورد Instagram posts اتمام Us Weekly‘s video بالا!

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>