وکلای بازداشت برای پرتاب کوکتل مولوتف در طول جورج فلوید تظاهرات می تواند در صورت زندگی در زندان


بدون عدالت بدون صلح: تظاهرات ایستاده در مقابل سوختن ماشین پلیس در بروکلین: Richard Hall/مستقل

دو بروکلین وکیل و یک زن از شمال ایالت نیویورک شده اند تحت تعقیب به پرتاب کوکتل مولوتوف به پلیس در طول تظاهرات قتل جورج فلوید.

سه چهره به زندگی در زندان برای انواع اتهامات فدرال از جمله استفاده از مواد منفجره و آتش سوزی و مدنی اختلال است.

سامانتا سایه زن 27 ساله به اتهام پرتاب مواد منفجره در یک NYPD خودرو در حالی که چهار افسران در داخل آن در ساعات اولیه شنبه, 30 آوریل.

Urooj رحمان 31 و Colinford Mattis, 32 هر دو وکلا از بروکلین هر دو متهم از پرتاب کوکتل مولوتوف به اشغال پلیس خودرو در همان شب.

“چنین اعمال مجرمانه هرگز نباید اشتباه گرفته شود با اعتراض مشروع” گفت: ما وکیل ریچارد _tenor در بیانیه ای. “کسانی که در انجام حملات در NYPD افسران و یا وسایل نقلیه هستند و نه مخالفان آنها مجرمان و آنها را به عنوان درمان می شود.”

نیویورک شاهد تظاهرات خشونت آمیز در سراسر این شهر پس از کشتن جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25. اولیه که پشت سر هم از خشم شد و به دنبال آن بزرگتر و بیشتر تظاهرات مسالمتآمیز است که در ادامه به این روز است.

اگر چه هیچ کس مجروح شد در هر کدام از این حوادث اف بی آی گفت: خانم سایه زن به اتهام پرتاب کوکتل مولوتف که شکسته دو پنجره از یک NYPD خودرو در حالی که ماموران در داخل بودند.

دادستان گفت: خانم سایه زن “سفر به کشور ارتکاب جنایات مختلف که شامل اعمال خشونت و مقاومت در برابر بازداشت.”

اف بی آی گفت: رحمان و Mattis انداخت دستگاه خود را به در حال حاضر آسیب دیده NYPD خودرو تنظیم آن را بر آتش قبل از فرار خود را در ون. آنها دستگیر و همان شب با توجه به اتهام ورق.

نیویورک دیده است تاریخی سنبله در کابل پس از تظاهرات خواستار عدالت نژادی آغاز شد — نزدیک به نیمی از آن بودند برای شکستن حکومت نظامی اعمال شده در این شهرستان برای برقراری نظم. با توجه به Gothamist, 1,349 نیویورک بازداشت شدند برای نقض مقررات منع رفت و آمد. در سراسر کشور بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شدند تا 4 ژوئن.

ادامه مطلب

آنچه جورج فلوید تظاهرات واقعا مانند نگاه از روی زمین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de