تنها سیاه سناتور جمهوری خواه می گوید که او باز است به decertification’ از بد پلیس

فایل عکس: مجلس سنای ایالات متحده کسب و کار کوچک جلسه کمیته در coronavirus کمک و “اجرای عنوان من از مراقبت عمل می کنند.”, در واشنگتن

توسط سارا N. لینچ و Doina Chiacu

واشنگتن (العالم) – Tim Scott, تنها, سیاه جمهوری خواه عضو سنای آمریکا اشاره کرد و گفت: او باز است برای بررسی این که آیا به تصویب یک قانون جدید است که decertify بد افسران پلیس به عنوان بخشی از یک بزرگتر اجرای قانون اصلاحات بسته است.

صحبت کردن در CBS “چهره ملت” اسکات گفت: سیاست جدید به decertify پلیس که در تعامل با سوء می تواند به یک سازش او به عنوان مذاکره با حزب دموکرات که خواستار اقدامات شدید مانند پایان دادن به “واجد شرایط ایمنی” دکترین حقوقی است که کمک می کند تا سپر افسران از مسئولیت.

ایده decertifying افسران که در تعامل با سوء ترویج شده است توسط حقوق مدنی گروه هایی مانند NAACP صندوق دفاع حقوقی و مستلزم ایجاد یک پایگاه داده ملی برای کمک به اطمینان حاصل شود مشکل ساز افسران مجاز به انتقال از بخش به بخش.

اسکات اذعان کرد که اجرای decertification استاندارد می تواند یک نبرد دشوار با توجه به مخالفت توسط پلیس اتحادیه, اما او گفت: پیشنهاد این است که با این وجود برای بحث و گفتگو.

در پاسخ به خشم عمومی بالا مشخصات افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او دموکرات ها و جمهوری خواهان در واشنگتن شده اند با هم کشیدن نسخه های خود را از پلیس اصلاحات قانون.

“من فکر می کنم یک راه وجود دارد برای ما به مقابله با آن” اسکات گفت: CBS. “Decertification خواهد بود یک مسیر است که من خواهد بود علاقه مند به در به دنبال.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در هفته گذشته شنود گذاشته اسکات برای نظارت بر جمهوری خواه تلاش است که با توجه به این هفته اعلام کرد.

فلوید را مه 25, مرگ, منجر به سراسر کشور تظاهرات و همچنین تظاهرات در کشورهای مختلف جهان از تظاهرکنندگان خواستار تغییر قانونی برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی و نگه دارید و پلیس بیشتر پاسخگو.

‘CHOKEHOLDS باید ممنوع’

در آخرین مورد باعث خشم در میان فعالان و معترضان تعطیل یک بزرگراه اصلی در آتلانتا در روز شنبه و سوخته در یک وندی رستوران که در آن یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط پلیس به عنوان او تلاش برای فرار از بازداشت.

دموکرات ها که کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده پرده برداری خود را پیش نویس قانون در هفته گذشته است که اجازه می دهد قربانیان سوء رفتار پلیس به شکایت ماموران برای خسارت بان chokeholds نیاز به استفاده از دوربین های بدن توسط فدرال مأموران اجرای قانون و محدود کردن استفاده از نیروی کشنده.

روز یکشنبه اسکات گفت: حزب جمهوری خواه در بازدید از بین بردن واجد شرایط ایمنی به عنوان یک “قرص سمی” اما او هنوز هم احساس خوش بینانه است که یک مصالحه رسیده باشد می تواند در بسیاری از مناطق دیگر.

او گفت: پیشنهاد خود را خواهد شد به چند ستون از اصلاحات از جمله نیاز به ادارات پلیس برای ارائه به وزارت دادگستری با اطلاعات بیشتر در استفاده بیش از حد از نیروی موظف de-تشدید آموزش و مقررات برای مقابله با سوء رفتار پلیس.

“اگر ما می تواند ترکیب این سه با هم” اسکات گفت: “ما در واقع ممکن است صدها زندگی و بهبود روابط بین جوامع رنگ و اجرای قانون در جامعه است.”

با وجود اختلافات بیش از واجد شرایط ایمنی وجود دارد به نظر می رسد رشد اجماع دو حزبی در مورد محدود کردن استفاده از chokeholds یک مانور که همچنین منجر به بالا-پروفایل مرگ اریک گارنر توسط پلیس آمریکا در شهر نیویورک است.

“من معتقدم chokeholds باید ممنوع” جمهوری خواه سناتور جیمز Lankford اوکلاهما گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

Lankford گفت: جمهوری خواه لایحه اصلاح خواهد شد ارائه شده در روز چهارشنبه.

اسکات گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که او تصمیم نگرفته است که آیا برای حمایت از دموکراتها پیشنهاد به ممنوعیت “بدون دست کشیدن حکم” مانند یک پلیس به زور وارد Louisville, Kentucky, صفحه اصلی, از تکنسین های پزشکی اورژانس Breonna تیلور بود که پس از آن به ضرب گلوله کشته شد. پلیس تا به حال شده به دنبال شخص دیگری است.

“وجود دارد هیچ واقعی پایگاه داده در هیچ می زند. ما نمی دانیم هنگامی که آن را استفاده می شود به آنها استفاده می شود برابر است. ما نمی دانیم, نژاد, جنسیت, سن,” اسکات گفت. “ما می دانیم که هیچ چیزی در مورد هیچ می زند جز برای Breonna تیلور وضعیت که غم انگیز بدون سوال.”

(گزارش شده توسط سارا N. لینچ و Doina Chiacu; ویرایش توسط Daniel والیس و لایحه Berkrot)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>