مارتین Gugino, 75 سال از معترضان تحت فشار قرار دادند در بوفالو به مغز آسیب جمجمه شکسته

مارتین Gugino از 75 سال که به زمین سقوط کرد و پس از تحت فشار قرار دادند توسط بوفالو افسران پلیس در هفته گذشته متحمل آسیب مغز و جمجمه شکسته مربوط به این حادثه به گفته وکیل او.

Gugino از امهرست نیویورک شده بود جدی اما شرایط با ثبات قبل از وضعیت خود را به روز رسانی شد به نمایشگاه در اوایل این هفته. منتقل شد به Erie County پزشکی مرکز توانبخشی طبقه.

روز جمعه خود را وکیل کلی Zarcone گفت: Gugino جمجمه شکسته شد و او شده است قادر به راه رفتن است. او قبلا گفته است که Gugino مغز مجروح شد و او شروع به درمان فیزیکی است.

Gugino گفت: از طریق یک وکیل بیانیه جمعه که آن را “بسیار غیر ضروری به تمرکز بر من…وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای دیگر فکر می کنم علاوه بر من” مانند کمک به یکدیگر و مسالمت آمیز پرداختن اجتماعی کاستی به جای صرف انرژی در او Zarcone روشن.

مارتین Gugino نشان داده شده در ماه ژوئن سال 2019 در بوفالو جوانان آب و هوا اعتصاب تجمع است.

با توجه به این تحولات Gugino قصد ندارد به فراموش رسانه ها مصاحبه Zarcone گفت.

“او احساس می کند مورد تشویق و سوگند با غلیان احساسات پشتیبانی که او دریافت کرده است از بسیاری از مردم در سراسر جهان است. آن را کمک می کند” Zarcone بیانیه خود ادامه داد. “او است که به دنبال به جلو به بهبود و تعیین آنچه که او ‘طبیعی’ ممکن است مانند نگاه.”

Gugino یکی از چند ده نفر ایستاده در مقابل Buffalo City Hall در حدود 8:10 p. m. در ژوئن 4, پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز برگزار شد در این منطقه پراکنده.

دیرین فعال: سالمندان بوفالو مرد تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس ‘می آید از یک صلح سنت’

‘Black Lives Matter’: امهرست مرد تحت فشار قرار دادند توسط پلیس, پاسخ, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن tweet

در اطرافیان ویدئو Gugino دیده می شود نزدیک شدن به یک گروه از پلیس و در عرض چند ثانیه او را هل داد عقب. او تصادفا و سقوط پشت سر او بسیار عظیم پیاده رو. خون می تواند دیده می شود در حال اجرا از گوش خود و تجمع در نزدیکی سر خود را به عنوان پلیس به نام پرسنل اورژانس.

این حادثه هم زده قدرتمند واکنش از شهروندان در سراسر بوفالو و ملت و در روز دو بوفالو افسران پلیس متهم شده بود با حمله درجه دوم یک جنایت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد این حادثه در روز سه شنبه پردازی که Gugino می تواند یک “antifa provocateur” و که کل تعامل شده است می تواند راه اندازی.

Gugino است دیرین و فعال گرفته تا انواع و علل از جمله حقوق زندانی.

“او قربانی خشونت پلیس” گفت: Keith Giles, مدیر برنامه در صلح کاتالیزور بین المللی, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در هوستون, تگزاس, و یک دوست قدیمی از Gugino است.

Gugino می کند “می خواهم مردم را به فکر می کنم” و او یک بیت از یک jokester Giles گفت. او به یاد می آورد زمانی که Gugino, در حالی که شرکت در اهدای رانندگی در جنوب کالیفرنیا برای سربازان در خارج از کشور آورده کوچک بطری ویسکی و دیگر الکل به کمک.

مارتین Gugino, چپ, گوش در یک بحث با غرب Cosgrove از و روستایی مهاجر وزارت Feb. 2019.

“من گفت:, ‘مارتین چه می کنید؟” جایلز گفت: با خنده. “و او گفت:” این چیزی است که آنها می خواهند! “و من گفت:” ما نمی توانیم این ارسال به آنها را از کلیسا است.”

“او تلاش کرد تا به یک نقطه که بود که او بود” جایلز گفت. اما او نمی تواند به دنبال مشکل و هیچ چیز را توجیه آنچه رخ داده به او جایلز گفت.

تاثیر این حادثه بدتر شده توسط نظریه های متعدد به وجود آمد که پس Gugino آسیب با کاربران رسانه های اجتماعی در تماس تلفنی جعلی و او را متهم به تلاش برای اخلال پلیس ارتباطات و یا با استفاده از یک لوله از خون جعلی تحت ماسک خود Giles گفت.

“تقریبا بلافاصله مردم را متوجه (لوله) زمانی که آنها در آن نگاه کرد . . . هیچ کس افتاده اند که گفت:” جایلز. “این دلیلی است که چرا من تا به حال به صحبت می کنند. من می خواهم مردم بدانند که او یک شخص واقعی است.”

سارا Taddeo است که مصرف کننده دیده بان خبرنگار ایالات متحده آمریکا امروز شبکه ایالت نیویورک تیم. او به بررسی داستان در مورد حقوق مصرف کننده از جمله کلاهبرداری غفلت صاحبخانه مسائل ایمنی و بیکاری مشکلات است.

یک داستان نکته یا نظر ؟ تماس با سارا در [email protected] یا (585) 258-2774. او در توییتر دنبال کنید @Sjtaddeo. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

این مقاله در ابتدا در ظاهر ایالت نیویورک تیم: بوفالو از معترضان مارتین Gugino تحت فشار قرار دادند توسط پلیس, به, مغز, آسیب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>