مینیاپولیس شورای موافق به جای پلیس با جامعه مدل

مینیاپولیس ساکنان ممکن است به نام برای رای دادن در ماه نوامبر سال 2020 در مورد اینکه آیا به انحلال این شهر را به اداره پلیس (AFP Photo/Kerem Yucel)

مینیاپولیس (AFP) – مینیاپولیس رهبران رای دادند به اتفاق آرا جمعه به انحلال این شهر را نیروی پلیس و جایگزین کردن آن با یک “جامعه” ایمنی بخش در واکنش به ایجاد تغییرات اساسی خواستار تظاهرات مردمی در برابر نژادی و بی عدالتی است.

این برنامه می آید از سه هفته پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت یک قتل که موجب گسترده خواستار پلیس اصلاحات.

مینیاپولیس شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب یک قطعنامه آموزش آن به “آغاز یک سال روند تعامل جامعه پژوهش و تغییر ساختاری برای ایجاد یک تحول جدید مدل برای کشت ایمنی در شهرستان ما است.”

“قتل جورج فلوید… توسط مینیاپولیس افسران پلیس یک تراژدی است که نشان می دهد که هیچ مقدار از اصلاحات جلوگیری می کند کشنده خشونت و سوء استفاده توسط برخی از اعضای اداره پلیس علیه اعضای جامعه ما به خصوص مردم سیاه و مردم از رنگ” قطعنامه اضافه شده است.

“هم ما را به شناسایی آنچه ایمنی به نظر می رسد برای همه است.”

این شورا گرد هم آوردن ذینفعان پرداختن به مسائل پیشگیری از خشونت, حقوق مدنی, نژاد, عدالت, جامعه, روابط و 911 خدمات اورژانس.

این حرکت در می آید روز بعد از شورا با حق وتو-اثبات اکثریت متعهد به انحلال اداره پلیس و ایجاد یک جامعه گرا جایگزین. روز جمعه رای گام بعدی در رسمی حرکت می کند.

“همانطور که ما در پاسخ به درخواست برای اقدام فوری برای کاهش خشونت های پلیس و حمایت از امنیت جامعه ما را دعوت جامعه ما برای کمک به شکل دراز مدت تحول تغییر محور صدای کسانی که بیشتر تحت تاثیر جامعه و خشونت پلیس خشونت” رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت.

بندر و دیگر councilmembers گفت: آنها قصد قرار دادن پلیس طرح حذف به مینیاپولیس رای دهندگان در نوامبر 3 انتخابات.

برخی از فعالان توصیف کرده اند تلاش گسترده به عنوان یک جنبش به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

دیگران باید bristled در زبان گفته مقامات باید اصلاحات مشکل ادارات پلیس نمی ضایعات آنها در دسترس نباشد.

چهارده لباس, مینیاپولیس, افسران پلیس, امضا نامه ای سرگشاده پنج شنبه در محکومیت اقدامات خود را همکار سابق و فلوید قاتل, Derek چوین.

“این است که ما در حال” آنها نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>