گارد ملی و نیروهای مستقر به DC تظاهرات تست مثبت برای Coronavirus


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

برخی از سی سرباز گارد ملی بودند و با اعزام به تظاهرات در پایتخت کشور آزمایش مثبت برای coronavirus یک سخنگوی گفت.

نیروهای آزمایش مثبت روز سه شنبه پس از آنها اعزام شده بودند برای کمک به اجرای قانون محلی در مارس 31, d. C. گارد ملی سخنگوی نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ بروک دیویس مک کلاچی گفته DC. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از سربازان آزمایش مثبت اما مقامات گفتند که “بر این باورند آن است که در حال حاضر تعداد زیادی.”

وجود دارد از 1300 سی از اعضای گارد ملی مستقر همراه با ملی Guardsmen از 11 کشورهای دیگر با توجه به مک کلاچی دی سی و نیویورک پست. آن را نمی ممکن است به حفظ مناسب اجتماعی فاصله در طول تظاهرات و تعدادی از نیروهای نظامی بودند با پوشیدن چهره پوشانده اند.

ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله اعضای برتر کشور بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci و Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx هشدار فرمانداران از احتمال افزایش موارد تایید شده زیر را در سراسر کشور تظاهرات روزانه وحش گزارش شده است.

“دولت نگران است که فریاد معترضان را نفی فواید پوشیدن ماسک” Birx گفت: طی تماس به گزارش دیلی که به دست آمده و ضبط شده است.

تخریب تست های مختلف سایت در تظاهرات ممکن است مجموعه را مهار تلاش و فرمانداران باید “تقلا در حال حاضر برای اطمینان از وجود تست در دسترس در مناطق شهری,” او اضافه شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: افزایش موارد تایید شده در ارتباط با تظاهرات یک “مسئله تیم ما است پس وجود دارد و یک نگرانی” روزانه وحش گزارش شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>