پوتین تجدید نظر به روسها ارزش های اصلی به عنوان رای بر گسترش دوره بافندگی

فایل عکس: رئیس جمهور روسیه پوتین طول می کشد در یک ویدئو کنفرانس در خارج از مسکو

مسکو (العالم) – رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در اعتراض به آنچه که او نامیده می شوند روسها ارزش های اصلی در جمعه کشور روز ملی, به عنوان او به دنبال تجمع برای حمایت از یک رای در اصلاحات قانون اساسی که به طور بالقوه می تواند او را نگه دارید تا زمانی 2036.

این همه پرسی را اجرا خواهد کرد از 25 ژوئن-1 ژوئیه و در صورت تصویب شامل یک تغییر است که اجازه می دهد 67 ساله پوتین در قدرت پس از سال 1999 به خدمت دو تا شش سال در نظر کرملین پس از 2024, هنگامی که او را تحت قوانین فعلی موظف به مرحله پایین.

“ما یک مشترک تاریخی, کد اخلاقی پایه… احترام به پدر و مادر و خانواده (و) عشق برای ما خاک” پوتین گفت: در یک flag-بالا بردن مراسم در مسکو به مناسبت روز روسیه.

“را به عنوان شما می خواهم انتظار وجود داشته است درخواست های مکرر به این بنیادی هسته ای اصول را در قانون اساسی. من مطمئن هستم که اکثریت مطلق شهروندان ما به اشتراک بگذارید و حمایت از چنین موقعیت.”

با کروناویروس محدودیت محدود کردن حضور خود را در آن پوتین دوم عمومی تفرج در بیش از یک ماه است. او با حضور slimmed پایین رژه نظامی روز پیروزی در مارس 9..

کرملین همواره بازیگران قانون اساسی رای به عنوان گسترده قانونی در ورزش پوشش طیف وسیعی از مسائل است که شامل تعریف ازدواج به عنوان بین یک مرد و یک زن و حفظ روبل روسیه تنها قانونی ارز.

ماه از تلویزیون عمومی, آنلاین, و, پوستر, تبلیغات شکست خورده اند به برجسته کردن این واقعیت است که اصلاحات را نیز اجازه می دهد پوتین به دوباره اجرا برای رئيس جمهور.

(گزارش شده توسط ولادیمیر Soldatkin; ویرایش توسط John Stonestreet)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>