عجیب و غریب چشم بابی ادم بی کله: من روز معمولی در قرنطینه

با تابستان فقط در اطراف گوشه بابی ادم بی کله است که ساخت بیشتر روز خود را با خیال راحت در خارج از منزل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Queer Eye Bobby Berk Inside A Day in the Life
بابی ادم بی کله. حسن نیت ارائه میدهد بابی Berk

قبل از او می شود و در ’em های عجیب و غریب چشم متخصص, 38, نیاز به یک فنجان از دم سرد. “[I] باید آن را هر روز صبح” او منحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی.

پس از آن Berk باعث می شود زمان برای عرق sesh در حیاط خلوت خود را که در آن شخصی مربی و آشپز, ژاک مورگانتبدیل شده به یک “قرنطینه بدنسازی,” او می گوید. اول او با این نسخهها کار بر روی عضلات بازوی خود را با استفاده از جدید بکشید تا نوار که مورگان برای او بین دو درخت و سپس او سپس گره ای روی هوا دوچرخه برای ورزش است.

Queer Eye Bobby Berk Inside A Day in the Life
بابی ادم بی کله. حسن نیت ارائه میدهد بابی Berk

طراح داخلی نیز با گرفتن دست خود را کثیف با انجام کار حیاط در خانه او کوه در می رم. “من هرگز نمی دانستند چقدر بد [خاردار] bougainvillea است” این عجیب و غریب چشم: عشق به خود و عشق خود را در زندگی نویسنده, جوک, کار با این گیاه است.

اما تگزاس بومی مورد علاقه فعالیت های روزانه از همه است ؟ صرف وقت با کیفیت با, شوهر, دیویی انجام دهید.

این زن و شوهر از نزدیک به هشت سال — سالگرد عروسی خود را در ژوئن 28 — لذت بردن از رفتن طولانی افزایش هم است. در این روز خاص که ادم بی کله مشترک با مااو و جراح در زمان استفاده از این شب گرم برای یک غروب پیاده روی به سمت درخت خرد در نزدیکی دریاچه هالیوود است.

فقط یک ماه قبل از همه گیر Berk نشان داد به ما که او و فراموش کار شده بود برنامه ریزی بیشتر مطابق با زمان برای هر یک از دیگر. “من در تلاش برای نگه داشتن او را برای کار نمی کنه” او به شوخی اما “ما بیشتر به تاریخ شب در خانه. که مورد علاقه من است. ما به تماشای بسیاری از فیلم های مستند!”

Queer Eye Bobby Berk Inside A Day in the Life
بابی ادم بی کله و شوهر دیویی انجام دهد. حسن نیت ارائه میدهد بابی Berk

برای اطلاعات بیشتر در Berk روز در عمل دیده بان ویدیو فوق و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

فصل 5 از عجیب و غریب چشم در دسترس است به جریان در Netflix بکشد در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de