Stassi شرودر و کمال کلارک رابطه گاهشمار

Stassi شرودر و کمال کلارک به عنوان یکی از آینده Vanderpump قوانین زوج به راه رفتن پایین راهرو … اما nuptials خود را دیگر نمی خواهد بازی در سری براوو.

قبل از معرفی طرفداران به کمال در فصل 7 از سری براوو سابق SURver مستند کثیف روابط با Jax تیلور, فرانک Herlihy و پاتریک Meagher در نشان می دهد.

ما هفتگی اخبار شکست در فوریه 2018 که Stassi شروع به دیدن این مصاحبه عامل زیر تقسیم او از پاتریک. خبر آمد شش ماه پس از میزبان رادیو ریخته سطح بعدی اساسی نویسنده در چهار سال سالگرد.

“شکسته با در سالگرد ما بعد از من برنامه ریزی یک سفر را برای ما به مکزیک” Stassi توییتی در ماه اوت سال 2017. “با من تماس کری برادشاو. @rachaelnobrien شما در حال آمدن w من در حال حاضر.”

سه ماه بعد ستاره واقعیت باز کرد تا به ما در مورد غیر منتظره پشتیبان گیری.

“ما تا به حال بالا و پایین رابطه از آغاز این نوع الگوی ما بدیهی است که برای شکستن و Stassi گفت: ما در ماه اوت سال 2017. “اما این زمان بود که برای من یک شوک است. مانند کامل و واقعی فروپاشی است. … هنگامی که شما سعی می کنید دو بار بود و واقعا به آن دو واقعا عکس های خوبی می دانید ؟ شما قرار نیست با هم باشیم.”

Stassi را costars کریستن Doute و کتی Maloney نه تنها به او کمک کرد تا بیش از این پر سر و صدا, تقسیم, اما همچنین معرفی او به کمال.

“من احساس می کنم واقعا خوش شانس در حال حاضر. من تا به حال یک رابطه مثل این” shegushed به ما در ماه ژوئن سال 2018 است. “من نمی دانم که من می توانم پیدا کردن کسی که ما فقط می تواند بهترین دوستان است و یکدیگر را دوست دارم و او می تواند خیلی خوب به من و حمایت شده است.”

حتی Lisa Vanderpump تصویب Stassi و کمال اتحادیه.

“شما در حال رفتن به از او بخواهید با شما ازدواج شما نیست ؟” سور رئیس پرسید: Beau در طول فصل 7 آخر.

پس از تایید او قصد دارد به پیشنهاد یک روز, لیزا raved در مورد رابطه خود را در یک اعترافی: “کمال گوش به Stassi. او پرورش او مراقبت برای او. او را دوست دارد او را بیش از او خودش را دوست دارد.”

پس از تماشای کمال پاپ سوال در طول فصل 8 زن و شوهر برنامه ریزی شده به سند خود nuptials در فصل بعد از Vanderpump قوانین. پس از نواخته حساس اظهارات از Stassi گذشته مطرح در ژوئن 2020, اما براوو قطع روابط با دیرین ،

حرکت را از طریق به دوباره Stassi و کمال رابطه گاهشمار:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>