Stassi شرودر را نقل قول در مورد شروع یک خانواده با کمال کلارک

مامان حالت! Stassi شرودر شده آوازی در مورد تمایل به بچه ها قبل از ما هفتگی اخبار شکست از بارداری.

ما تایید کرد در ماه ژوئن 2020 که Vanderpump قوانین آلوم و نامزد کمال کلارک در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

زن و شوهر خوشحال اخبار درست چهار روز پس از شرودر بود اجازه رفتن از سری براوو پس از نواخته حساس سخنان او مطرح است. علاوه بر این او سابق costar ایمان Stowers صحبت کرد و نشان داد که شرودر و کریستن Doute به نام بود پلیس او را در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او هرگز متعهد است. این “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان بعد از عذرخواهی برای او در این حادثه است.

او پس از ختم شرودر و کلارک باید حرکت رو به جلو به عنوان یک زن و شوهر و در حال آماده سازی برای تبدیل شدن به پدر و مادر است. “کمال بوده است که سنگ به او در طول همه این شده است و او سپاسگزار برای حمایت خود را از” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در ژوئن 11.

این جفت ارز که درگیر در جولای سال 2019 شدند مجموعه به نکاح در اکتبر سال 2020 در ایتالیا قبل از coronavirus همه گیر رسید. پس از بحران بهداشت و درمان در سراسر جهان گسترش اواز یا موسیقی دو نفری به تعویق افتاد nuptials خود را.

“ما 99 درصد مطمئن است که آن را برای رفتن به یک سال از جایی که ما برنامه ریزی شده است. بنابراین آینده در سال 2021 اکتبر” شرودر گفت: در پادکست است.

به سطح بعدی پایه نویسنده برنامه های عروسی متوقف اصل هدف او به تصور یک کودک هر چه زودتر به جای بعد با شرودر توضیح در فوریه سال 2020 است که او در “برگزاری” به منظور نوشیدن “همه شراب ایتالیایی.”

هنگامی که این بیماری همه گیر, آمار, اما, او خود را تغییر لحن شوخی به ما که زن و شوهر بودند که “بی پروا” در حالی که در قرنطینه.

با وجود تمام جفت یو پی اس و فراز زندگی از آنجا که آنها برای اولین بار شروع به دوستیابی در سال 2018 این طرح به رشد خانواده خود را همواره در شرودر ذهن.

“من در تلاش بود در تابستان گذشته” نیواورلئان بومی گفت: ما به طور انحصاری در فوریه سال 2020 در حالی که ترویج فصل 8 از پمپ قوانین. “گفتم اگر او قصد ندارم به پیشنهاد من رفتن به گرفتن امور به دست خود من است.'”

او افزود: “من به طور جدی به امید شود چرا که خیلی برای من مهم تر از حتی ازدواج کرده است. من فقط نمی توانید صبر کنید برای یک مادر.”

پایین ببینید چه اساسا Stassi آلوم گفت: در مورد شروع یک خانواده کلارک در طول سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>