آتلانتا افسر پلیس که به ضرب گلوله Rayshard بروکس اخراج شده و 2 افسر در مرخصی اداری

آتلانتا اداره پلیس اخراج گرت Rolfe, سمت چپ پس از کشنده تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس. در این بخش قرار می گیرد Devin Bronsan, راست, در مرخصی اداری.

آتلانتا اداره پلیس

  • آتلانتا اداره پلیس تایید به خودی که افسر که به ضرب گلوله Rayshard بروکس در جمعه فسخ شده است و یک افسر دوم قرار داده شد در مرخصی اداری.
  • یک سخنگوی پلیس شناسایی افسران به عنوان گرت Rolfe و دوین Bronsan.
  • Rolfe باز آتش در بروکس پس از یک مبارزه است که در آن بروکس برداشت یک تیزر و دور زد و تبدیل به نقطه آن را پشت سر او نظارت رئال نشان داد.
  • روز شنبه, آتلانتا, شهردار Keisha لنس کف کرده به نام برای مامور به اخراج می شود و رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آتلانتا افسر پلیس اخراج شده و پس از ضرب تیراندازی Rayshard بروکس در خارج از وندی در جمعه به عنوان او فرار کرد در حالی که برگزاری یک تیزر یک سخنگوی پلیس گفته خودی.

سخنگوی شناسایی افسر به عنوان گرت Rolfe که مشغول به کار در آتلانتا اداره پلیس از سال 2013. یک افسر دوم درگیر در این حادثه که در مرخصی اداری و شناسایی شد به عنوان دوین Bronsan که استخدام شد و در سال 2018 است.

قبلا در شنبه آتلانتا شهردار Keisha لنس کف کرده به نام برای مامور به اخراج می شود و گفت که او باور نمی عکسبرداری توجیه بود. رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس’ مرگ است.

Rolfe باز آتش در بروکس در حالی که او در حال اجرا دور و با اشاره یک تیزر پس از یک درگیری با Rolfe و Bronsan.

فیلم های نظارت نشان داد که افسر پلیس به ضرب شلیک 27 ساله Rayshard بروکس در خارج از وندی در ژوئن 12, پس از یک مبارزه بیش از یک تیزر.

یوتیوب/مجله آتلانتا قانون اساسی

تیراندازی مرگبار مجموعه ای خاموش موج جدیدی از اعتراضات در آتلانتا که در حال حاضر دیده می شود هفته های ضد نژاد پرستی و ضد خشونت پلیس تظاهرات در پی کشته شدن جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

روز شنبه معترضان آتش به وندی که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد و تعطیل ترافیک خطوط در نزدیکی یک بزرگراه. پلیس همچنین در پاسخ به زور برای متفرق کردن جمعیت با استفاده از گاز اشک آور و فلش بنگ.

مرگبار, برخورد پلیس آغاز شد و پس از دریافت شکایت که بروکس خواب بود در ماشین خود را در درایو-از طریق با توجه به جورج دفتر تحقیقات. این GBI گفت: ماموران در ابتدا با انجام یک رشته آزمون هوشیاری و بروکس در برابر بازداشت و پس از او شکست خورده آزمون.

اما وکلای مدافع بروکس’ خانواده گفت: GBI حساب نادرست بود. یکی از وکلای L. کریس استوارت گفت: شاهدان به او گفته بود که ماموران به حال انجام نشده یک میدان آزمون هوشیاری — به جای آنها به نظر می رسد داشتن مدنی در گفتگو با بروکس قبل از آنها به طور ناگهانی سعی در دستگیری او.

استوارت همچنین گفت بروکس شده بود مسدود کردن درایو از طریق خط زمانی که او خواب بود در ماشین خود را.

استوارت گفت: ماموران باید صرفا باید در حال گفتگو با بروکس اگر آنها مشکوک او شده است نوشیدن و اجتناب از تشدید این وضعیت است.

“چرا او حتی تحت بازداشت? شما می خواهید به می دانم که چگونه این می تواند اجتناب شده است?” استوارت گفت. “صحبت کردن به او. ‘سلام دوستان شما خوابش در خط شما خوب است ؟ چرا شما جلو اتومبیل خود را بیش از وجود دارد و تماس با یک بارگذاری.’ و سپس شما راه رفتن در طول و پس از آن شما را ترک. به همین دلیل است که خیلی سخت برای پلیس.”

استوارت ادامه داد: “او هر چیزی را دیوانه و یا خشونت یا آسیب رساندن به هر کسی.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>