‘The Sandlot’ بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

شما در حال کشتن من Smalls! The Sandlot اسیر دلتنگی بی پایان تابستان سال بر روی یک گروه از بچه های محله که بازی بی پایان-بازی بیس بال در سال 1962.

در سال 1993 فیلم starred Tom Guiry (Scotty Smalls), Patrick Renna (همیلتون “ژامبون” پورتر) Chauncey لئوپاردی (مایکل “Squints” Palledorous), Marty نیویورک (آلن “آره-آره” McClennan), Brandon Quinton آدامز (Kenny DeNunez), Victor DiMattia (Timmy Timmons), Grant Gelt (برترام Grover هفته) و شین Obedzinski (تامی “تکرار” Timmons) بازی کودکان و نوجوانان مبارزه با آن را در زمین بیس بال و رفتن سر به سر با “وحش” شوم junkyard dog.

The Sandlot شد یک فرقه کلاسیک و حتی دوباره توسط نیویورک یانکیز که میدادند معروف, دخترک معصوم, اموزش صحنه از فیلم در سال 2015.

این فیلم باعث 2005 با لينک مستقيم-به-تصویری عاقبت با جیمز ارل جونز به عنوان آقای Mertle به عنوان تنها بازگشت بازیگران عضو. به دنبال آن دیگر مستقیم به ویدیو عاقبت در سال 2007 با بازی لوک پری که تامی “بابا” Facial و لئوپاردی که reprised نقش خود را به عنوان Squints.

اصلی بازیگران پیوست در سال 2018 به جشن فیلم 25th anniversary در امروز نشان می دهد.

“این دیوانه است. منظورم این است که آن را قطعا به شما می شود در مکان به صورت رایگان” نیویورک شوخی. “من نمی تواند راه رفتن را از طریق یک کازینو در لاس وگاس بدون کسی که فریاد می زد” آره-آره!'”

Renna افزود: “با دیدن این بچه ها و بعضی از آنها را من دیده نمی شود در 25 سال, اما آن را فقط مانند ما باز می گردیم.”

بازیگران و حتی شروع به نمایش فیلم برای کودکان خود را با برخی از واکنش.

Renna گفت: امروز نشان می دهد که او با بازی در این فیلم برای پسرش فلین که سابق بازیگر کودک استقبال با همسرش, جاسمین در مارس 2017.

“من نشان داد [پسرم] این فیلم برای اولین بار … و او واقعا بزرگ در Moana” Renna گفت.

لئوپاردی اضافه شده که دختر نوجوانم نبود تحت تاثیر قرار با قبل خود نقش در Sandlot. “من فکر می کنم او فکر می کند من فقط یک نوع کونش ،” او گفت:.

دیوید میکی ایوانزکه نوشته و کارگردانی The Sandlot و 2005 عاقبت نشان داد در مصاحبه با “باران تاخیر” پادکست در سال 2019 است که یک مجموعه تلویزیونی بازیگران اصلی بازیگران است که در آثار.

“من در حال حاضر تمام بازیگران اصلی اعضای بازگشت او گفت:” در آن زمان است. “در آن طول می کشد محل در سال 1984 زمانی که آنها همه مانند 33 سال و همه آنها فرزندان خود و این که همه من می توانم به شما بگویم.”

پایین ببینید که در آن بازیگران The Sandlot امروز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>