این تصویر قدرتمند از یک مرد سیاه و سفید حمل سفید ضد معترضان به ایمنی فریم یک روز از هرج و مرج و مسابقه الهام گرفته از خشونت در لندن

یک معترض حمل یک مجروح ضد معترضان به ایمنی در نزدیکی ایستگاه واترلو در طول یک زندگی موضوع اعتراض در لندن و انگلیس در تاریخ 13 ژوئن سال 2020 است.

دیلان مارتینز/ایسنا

 • قدرتمند عکس گرفته شده در طول anti-Black Lives Matter تظاهرات در لندن در روز شنبه نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید حمل سفید معترض به ایمنی پس از او مجروح شد.
 • تصویر گرفته شده پس از صدها نفر از تظاهرکنندگان که برخی از آنها متعلق به راست, گروه, درگیری با پلیس در میدان پارلمان.
 • فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان عمدتا سفید پرتاب قوطی و بطری و قوطی دود در mounted police officers.
 • نخست وزیر بوریس جانسون به خشونت به عنوان “نژادپرستانه thuggery.”
 • اتهام راست از معترضان در این تظاهرات همچنین در تصویر ادرار کردن در کنار یک بنای یادبود برای کامپیوتر کیت پالمر یک افسر پلیس با ضربات چاقو به مرگ در طول وست Bridger حمله تروریستی در سال 2017.
 • سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در پایتخت بریتانیا تا به حال به تماس خود تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه بیش از ترس از درگیری اما گروه های کوچک هنوز هم جمع شده بودند.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

قدرتمند عکس گرفته شده در طول یک ضد Black Lives Matter تظاهرات در لندن در روز شنبه نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید حمل سفید معترض به ایمنی پس از او مجروح شد.

آن آمد و در پایان از خشونت پراکنده در سراسر پایتخت بین معترضان و برخی از اعضای راست گروه و سیاه زندگی توجه کرد. پلیس بیش از 100 دستگیری.

تصویر است که روند در رسانه های اجتماعی گرفته شده بود به عنوان صدها نفر از تظاهرکنندگان که برخی از آنها متعلق به راست گروه ها و سازمان های درگیری با پلیس در مرکز لندن پارلمان مربع است.

معترضان که بسیاری از آنها بودند میانسال مردان سفید ادعا کرد آنها وجود دارد به “حمایت” مجسمه پس از تماس های اخیر برای حذف آنها به دلیل استعمار انجمن.

“به راحتی مورد علاقه من عکس روز” کسی که در توییتر نوشت.

 

“وای. این از آن است. این عکس” شخص دیگری اظهار نظر.

فیلم در رسانه های اجتماعی از این تظاهرات نشان می دهد سفید معترضان با تجمع در میدان پارلمان که بسیاری از آنها بودند shirtless یا محکم آبجو پرتاب قوطی و بطری و قوطی دود در mounted police.

در پاسخ پلیس ضد شورش با تشکیل خطوط مسدود و خروجی شامل معترضان در میدان.

 

در یک پست در توییتر نخست وزیر بوریس جانسون به خشونت مورد استفاده توسط معترضان به عنوان “نژادپرستانه thuggery.”

“هر کسی حمله پلیس خواهد بود ملاقات با نیروی کامل از قانون است. این پیاده روی & تظاهرات شده توسط واژگون خشونت و نقض دستورالعمل های جاری. نژادپرستی هیچ بخشی در انگلستان و ما باید با هم کار کنند را که یک واقعیت” او نوشت.

 

بسیاری از معترضان در اطراف مجسمه سابق نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل که سوار شد تا روز جمعه ادعا به حفاظت از آن و پس از آن تخریب شد و در طول یک پل اعتراض هفته گذشته است. مقامات همچنین حصارکشی دیگر مجسمه ها در میدان پارلمان از جمله بنای یادبود نلسون ماندلا و آبراهام لینکلن.

صحبت های قبل از, اعتراض, Paul گولدینگ رهبر راست سازمان سیاسی بریتانیا برای اولین بار بود ذکر شده در گاردین عنوان کرد و گفت: “من بسیار خسته راه است که مقامات اجازه داده اند در دو دوره متوالی آخر هفته خرابکاری علیه ما آثار ملی.”

یکی دیگر از معترضان نیویورک تایمز گفت: “مردم defacing من تاریخ و فرهنگ من است. به همین دلیل این افراد در اینجا چون ما احساس می کنیم ما در حال گرفتن حمله کردند.”

مجسمه ها و آثار تاریخی تبدیل شده اند flashpoints در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک سفید و یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

تظاهرات روز شنبه در آمد و تا حدودی در پاسخ به رسانه های اجتماعی callout به “حفاظت از بناهای تاریخی” با توجه به نگهبان.

در یک نقطه یک معترض بود در تصویر ادرار کردن در کنار یک بنای یادبود برای کامپیوتر کیت پالمر یک افسر پلیس است که بعد از چاقو به مرگ در طول وست Bridger حمله تروریستی در سال 2017.

دبیر خانه Priti پاتل را محکوم کرد عمل به عنوان “وحشتناک و شرم آور است.”

“ما شاهد برخی از صحنه های شرم آور امروز از جمله هتک حرمت از کامپیوتر کیت پالمر در یادبود در مجلس در وستمینستر مربع و کاملا رک و پوست کنده است که شرم آور است که کاملا وحشتناک و شرم آور” پاتل گفت.

28 ساله پس از بازداشت شده است “ظن outraging عمومی نجابت” با توجه به بی بی سی.

شنبه شب به بیش از 100 دستگیری ساخته شد “برای جرائم از جمله نقض صلح آمیز اختلال حمله به افسران اختیار تهاجمی سلاح در اختیار داشتن یک کلاس از مواد مخدر و مست و اختلال” با توجه به بیانیه ای که توسط پلیس شهری. حدود 15 نفر مجروح شد که دو افسر پلیس.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در پایتخت بریتانیا تا به حال به تماس خود تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه بیش از ترس از درگیری با ضد داعش است.

اما گروه های کوچک ضد نژادپرستانه معترضان هنوز هم با تجمع در پایتخت و به طور خلاصه در درگیری با ضد معترضان در میدان ترافالگار. دو گروه بودند پرتاب بطری و آتش بازی در یکی دیگر به عنوان پلیس سعی در جدا کردن آنها, نیویورک تایمز گزارش داد.

این تغییر را چند روز پس از معترضان در یک زندگی ماده تظاهرات در جنوب غربی شهر بریستول, پاره کردن یک مجسمه ادوارد Colston یک قرن 17 تاجر برده و ریخته و آن را در یک رودخانه.

لندن تنها شهر اروپا که شاهد تظاهرات این آخر هفته. در پاریس حدود 15000 نفر را بسیج برای محکوم کردن خشونت پلیس و نژادپرستی در شنبه نیز خواستار عدالت برای آدما Traoré 24 ساله سیاه مردی که در سال 2016 پس از پلیس او را دستگیر کردند.

Traoré خواهر بود که در این تظاهرات گفت: “آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده اتفاق می افتد در فرانسه. برادران ما در حال مرگ هستند” با توجه به بی بی سی.

ادامه مطلب:

 • عکس ها نشان می دهد که در آن در سراسر جهان سیاه و سفید زندگی می کند ماده و ضد خشونت پلیس تظاهرات در حال فوران از توکیو به آمستردام
 • راست فعالان تظاهرات در لندن با وجود هشدارهای
 • لندن تحت پوشش یک مجسمه وینستون چرچیل در خارج از مجلس با یک جعبه پس از آن اسپری رنگ با کلمه ‘نژادپرستانه’ در تظاهرات توده
 • https://www.businessinsider.com/winston-churchill-statue-covered-box-protests-2020-6

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>