ویکتوریا بکهام: من عینک تنگ لباس به عنوان یک “نشانه ای از نا امنی’

ویکتوریا بکهام ممکن است به عنوان یک نماد مد در کوچک او لباس سیاه و سفید, اما او همیشه احساس می کنم مثل یک.

“من حدس می زنم آن را نشانه ای از نا امنی که من همیشه پوشیدن لباس که خیلی تنگ بود خیلی تنگ” زن که قبلا شناخته شده به عنوان ادویه پوش گفت: نگهبان روز شنبه, ژوئن 13. “من اعتماد به نفس قطعا رشد به عنوان من مسن تر است.”

در طول اجرا خود را به عنوان ادویه پوش در megagroup دختران ادویه بکهام, 46, معروف skintight لباس و کرست اما مادر چهار می گوید که فقط او نیست دیگر. “من استفاده می شود برای پوشیدن بسیاری از ساختار لباس با شکم بند بستن و من هنوز هم برخی از کسانی که لباس اما شخصی من سبک تر شده است آرام است.”

طراح مد اضافه شده, “من می دانم که چه کار می کند به من چه به نظر می رسد خوب است. من احساس نمی کنم که چیزی برای اثبات کند در حال حاضر در راه من،”

و اگر “ادویه جهان” خواننده نمی مانند او 25 سال پیش بکهام هنوز هم با الهام از ’90s زمانی که او ایجاد قطعات برای او ویکتوریا بکهام خط او گفت: انتشار. “رنگ از اشکال ساده. وجود دارد احتمالا یک طراح نیست که با الهام از این دهه. برای من این خیلی در مورد مد خیابانی از 90s اما مارتین Margiela و Jil Sander. نه فقط مجموعه, اما, نشان می دهد, مدل های موسیقی است.”

بکهام که quarantining میان coronavirus همه گیر و همسرش, دیوید بکهام و فرزندان خود بوده و صوتی در مورد چگونه صنعت مد پشتیبانی می کند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Victoria Beckham I Wore Tight Clothes as a Sign of Insecurity
شاتر

“این شروع می شود با نمایندگی هر دو در درون ما کسب و کار و که ما با خارج” انگلستان بومی نوشت طریق Instagram در ژوئن 5, ترسیم چگونه خود را با نام تجاری مد خواهد بود تضمین تنوع آن است.

“به عنوان اولین گام ما راه اندازی یک کار داخلی به نگاه همه چیز را از تیم ما و استعداد ما مصاحبه کنندگان و همکاران.” بعد آنها را بیشتر فراهم می کند تمرینات تیم به گوش دادن و بحث در مورد مسائل در حالی که قادر می سازد مردم را به شناسایی ناخودآگاه تعصب.

“آن را هر یک از ما مسئولیت به صحبت کردن و استفاده از سیستم عامل های ما برای آموزش مکالمه و تغییر” او ادامه داد. “همه چیز را تغییر نمی دهد و یا حل شود در یک روز اما ما به وضوح نمی توانید صبر کنید یک روز دیگر به شروع به انجام بیشتر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>