بله او! هر زمان Lizzo با استفاده از صدای خود را به موعظه بدن مثبت

حقیقت همیشه نمی باید به صدمه دیده است. Lizzo اختصاص داده است و خودش را برای کمک به زنان را قبول و دوست دارم بدن خود را در راه همان است که او می کند. از تلاش های او تحویل داده بی شماری سرود و نقل قول های انگیزشی برای نگه داشتن طرفداران خود را در مسیر به سمت بهتر بدن مثبت.

“این قطعا همراه با زمان” که برنده جایزه گرمی گفت: ما هفته به طور انحصاری در سپتامبر 2019. “من واقعا با توجه به فرصت ها و یا دسترسی به احساس می کنم مثل یک نماد رابطه جنسی زمانی که من در حال رشد بود. من یک مرد سیاه و دختر در هوستون و من نمی بینم خودم را در مجلات.”

یک بار Lizzo (نام واقعی ملیسا Jefferson) وارد بیست سالگی همه چیز را تغییر داد. “من گفتم:” شما می دانید چه عوضی ؟ من می خواهم به یک نماد رابطه جنسی!'” او به یاد می آورد. “من گفتم که به خودم زمانی که من مانند 22, 23. و من واقعا شروع به آغوش جاذبه جنسی, درباره من, نه فقط cuteness و یا زیبایی. من شروع به کار بر روی آن بیشتر و بیشتر و من متوجه شدم این آسیب پذیری که من نشان می دهد زمانی که من برهنه هستم من بزرگترین قدرت است.”

“خوب به جهنم” خواننده به سرعت تبدیل به یک منبع الهام بخش به عنوان حرفه ای خود سر به فلک کشید. “این سخت است چرا که عشق به خود و اعتماد به نفس است که یک سفر شخصی. شما هرگز تو باور کنید تا زمانی که شما در خود اعتقاد” او به ما. “اما خوشبختانه در حال حاضر ما بسیاری از مردم شما می توانید خود را در. شما می توانید بر روی اینترنت و یا در تلویزیون و دیدن افرادی که واقعا به حاشیه رانده شده و کمتر در گذشته است. که مهم ترین چیز است. شما باید به خودتان را ببینید خودتان را در جایی خارج وجود دارد. شما رو برای رفتن به این سفر — و به اعتقاد من در شما.”

Lizzo همچنین نشان داد که چگونه او تصمیم می گیرد که naysayers برای مقابله با. “من باید بهترین comebacks به صورت پیش فرض. من می توانید آنها را در جای خود!” او به طعنه. “اما اگر من آن را انجام دهد من تغذیه ترول و به آن توجه شود. در روز من استفاده می شود به عضو شورای نظارت مدت تمام وقت, اما در حال حاضر که من رو 4 میلیون پیروان مرد [من] میخوام به کسی چک و 15 دقیقه از شهرت! من دوست دارم که خرده هر چند!”

پایین دوباره بار songstress است پلت فرم برای ترویج مثبت بدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>