7 خیره کننده طراح کیف های دستی است که تا 70 ٪ تخفیف در حال حاضر!

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

اگر شما شده است در خلق و خوی برای درمان خود را پس از آن شما در حال رفتن به می خواهید به حل و فصل و نگه داشتن خواندن. این است که برای پیدا کردن طراح معاملات در برخی از پرطرفدار ترین قطعات در اطراف و Saks Fifth Avenue است یک توقف فروشگاه برای بهترین. یاد فروشگاه دارای یک انتخاب majorly مشخص شده-پایین کیف های دستی آنلاین در حال حاضر و ما در اینجا به شکستن آن همه را برای شما.

با که در ذهن اجازه می دهد تا ما برای به اشتراک گذاشتن یک سرپرستی نگاه ما هفت مورد علاقه های شما! اگر شما بلافاصله در عشق سقوط ما نشان می دهد اهدای خود را کامل کیف پول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. هیچ تضمینی وجود ندارد که این نمی خواهد به سرعت از فروش — فقط به آنها نگاه کنید!

این مربی کیسه Crossbody

Coach Turnlock Snakeskin & Leather Saddle Bag
مربی Turnlock Snakeskin و چرم کیسه زین Saks Fifth Avenue

این snakeskin-نسخه قابل چاپ crossbody قوی است به دلایل بسیاری از اما که بنفش رنگ است سطح بعدی. بحث در مورد تجمل کمتر!

آن را ببینید!

دریافت به مربی Turnlock Snakeskin و چرم کیسه زین (در اصل $425) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $223 موجود در Saks Fifth Avenue!

این مرزی الکساندر وانگ Crossbody

Alexander Wang Micro Marti Leather Crossbody Bag
الکساندر وانگ میکرو مارتی چرم Crossbody کیسه Saks Fifth Avenue

همه ما شاهد کشت crossbody کیسه در بازار, اما این یکی کاملا منحصر به فرد است. زیپ جزئیات آن مجموعه جدا از بسته و سایه سفید است آسان تابستان برنده شوید.

آن را ببینید!

دریافت الکساندر وانگ میکرو مارتی چرم Crossbody کیسه (در اصل $595) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $312 موجود در Saks Fifth Avenue!

این حزب محافظه کار Burch فلپ کیسه

Tory Burch Robinson Croc-Embossed Leather Shoulder Bag
حزب محافظه کار Burch رابینسون نقش برجسته چرم کیسه شانه Saks Fifth Avenue

بی انتها کلاسیک یاد — ما می تواند بر روی بروید. این حزب محافظه کار Burch کیسه شانه است که شما گنج برای سال آمده است!

آن را ببینید!

گرفتن حزب محافظه کار Burch رابینسون نقش برجسته چرم کیسه شانه (در اصل $478) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $251 موجود در Saks Fifth Avenue!

این روشن MCM طغرا کوله پشتی

MCM Small Essential Monogram Leather Backpack
MCM کوچک ضروری طغرا چرم کوله پشتی Saks Fifth Avenue

کوله پشتی خیلی راحت و بدون هیچ دلیل نمی توان آنها را مد روز به بوت شدن! این گوهر از MCM می آید در سایه روشن و مرجانی است که ساخته شده برای ماه های گرم.

آن را ببینید!

دریافت MCM کوچک ضروری طغرا کوله پشتی چرمی (در اصل $950) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $499 موجود در Saks Fifth Avenue!

این شیک سفید کردن Crossbody

Off-White Baby Binder Clip Leather Box Bag
سفید کردن نوزاد کلیپ چسب چرم جعبه کیسه Saks Fifth Avenue

کوچک چسب کلیپ جزئیات سخت افزاری در این کیف چرم سیاه و سفید است که زحمت سرد و یکی از دلایل بسیاری که چرا خاموش سفید trendiest نام تجاری در اطراف.

آن را ببینید!

دریافت سفید کردن نوزاد کلیپ چسب چرم جعبه کیسه (در اصل $860) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $452 موجود در Saks Fifth Avenue!

این بازی گاه به گاه Chloé چرم حمل و نقل کردن

Chloé Medium Vick Leather Tote
Chloé متوسط ویک چرم حمل و نقل کردن Saks Fifth Avenue

این چرم حمل و نقل کردن نیست بیش از حد ساختار می دهد که آن را آرام تر پرنیان. اما نمی تواند ما اشتباه است — این است که یک جام مقدس قطعه ای است که در مورد تغییر گنجه خود را برای همیشه لطفا برای.

آن را ببینید!

دریافت Chloé متوسط ویک چرم حمل و نقل کردن (در اصل $1,190) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $625 موجود در Saks Fifth Avenue!

این Rebecca Minkoff چرم

Rebecca Minkoff Kate Leather Satchel
Rebecca Minkoff کیت چرم Saks Fifth Avenue

این کیسه شانه دیگری است که باید داشته باشند! عمیق, غنی, قهوه ای را تکمیل هر موجود و آن اتاق به اندازه کافی برای انجام همه چیز را که شما نیاز دارید.

آن را ببینید!

دریافت Rebecca Minkoff کیت چرم کیف مدرسه (در اصل $328) در فروش با رایگان 2-روز حمل و نقل فقط برای $172 موجود در Saks Fifth Avenue!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ اتمام کیف های دستی فروش در Saks Fifth Avenue اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net