90 روز نامزد را Colt Raves بیش GF جس: “او یک نفس هوای تازه’

خوشبختانه در عشق است. کلت جانسون به طور کامل نقل مکان کرد از همسر سابق لاریسا لیما دوس سانتوس — و نمی تواند در یک جای بهتر.

در طول فصل 5 والاتر از 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ , واقعیت ستاره, 34, معرفی جهان به جس کارولینکه او تایید کرد ارتباط خود را با تابستان گذشته ،

“جس زیبا است. او 26 ساله است. او دارای یک rockin’ بدن. او و او را دوست دارد گربه. او در شیکاگو زندگی می کند اما من ملاقات جس بار در لاس وگاس” او نشان داد که او در سفر به شیکاگو دوباره او را ببینید. “او از دیدن و با برخی از دوستان. ما فقط آن را ضربه. جس واقعا پرنیان خوب در مورد همه چیز. او سرگرم کننده است. او را دوست دارد به حزب. من بسیار هیجان زده هستم فقط با او.”

90 Day Fiance Colt Johnson Raves Over Girlfriend Jess
کلت جانسون و جس. حسن نیت ارائه میدهد کلت جانسون/Instagram; حسن نیت ارائه میدهد جسیکا کارولین/Instagram

او همچنین افزود که او “راه های مختلف” از لیما دوس سانتوس, 33. این جفت ارز که به نظر می رسد در TLC نشان دادن واقعیت ششم فصل ازدواج در ژوئن 2018. او برای ثبت طلاق در ژانویه 2019 و آن نهایی شد در مارس 2019.

“او جوان است. او سرگرم کننده است. او دوست دارد به یک زمان خوب است. من احساس می کنم او یک نفس هوای تازه. او به من زندگی دوباره” جانسون ادامه داد. “جس و من قطعا در همان صفحه در رابطه با صمیمیت. راستش بعد از اینکه با لاریسا خدا را شکر.”

Colt Johnson and Larissa Dos Santos
کلت جانسون و لاریسا دوس سانتوس در 90 روز نامزد.’ حسن نیت ارائه میدهد از TLC

او همچنین اعتراف کرد که او نقل مکان کرد تا به سرعت با سابق خود و می خواستم مطمئن شوید که او طول می کشد زمان خود را با این رابطه است. کارولین برای او تکرار احساسات خود را آشکار است که او در عشق با جانسون.

“من می خواهم به ماندن در امریکا بیشتر به این دلیل که امریکا شگفت انگیز است” برزیل مادری گفت. “من خیلی خوشحال هستم کلت آمد به شیکاگو!”

90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ پخش در TLC یکشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>