Barbra Streisand هدیه دیزنی سهام به جورج فلوید 6-Year-Old Daughter

دادن بازگشت. Barbra Streisand کمک جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna تبدیل شدن به یک سهامدار دیزنی پس از مرگ او در بازداشت پلیس.

سکس با تشکر خواننده 78 برای هدیه از طریق Instagram در شنبه, ژوئن 13, اشتراک گذاری عکس از خودش با یک نامه و یک گواهی جزئیات سهام در این شرکت است.

“با تشکر از شما @barbrastreisand برای من بسته من در حال حاضر سهامدار دیزنی با تشکر از شما” او زیر نویس پست اضافه کردن سه قلب-صورت emojis.

Streisand نیز فرستاده کودک دو دی وی دی از او در سال 1965 و 1966 تلویزیون ویژه نام من Barbra و رنگ من Barbra.

اگر چه دیزنی سهام کاهش یافته و در اوایل سال جاری با توجه به COVID-19 همه گیر آن شروع به بهبود می یابند در هفته های اخیر. علاوه بر این سرمایه گذاران در رسانه ها در کنگلومرا که به عرضه در بازار بورس نیویورک در سال 1957 میلادی دیده می شود به طور چشمگیری بازدهی مثبت بیش از 10 سال گذشته است. CNBC گزارش در ماه فوریه که 1 ، 000 $سرمایه گذاری در دیزنی 10 سال پیش در حال حاضر می تواند به ارزش بیش از $4,600 با مجموع بازگشت حدود 370 درصد است.

Barbra Streisand Gifts Disney Stock to George Floyd 6-Year-Old Daughter Gianna
Barbra Streisand Kristina Bumphrey/Starpix/شاتر

Gianna شده است باران با پشتیبانی پس از مرگ پدرش. در ژوئن 9, دانشگاه جنوبی تگزاس اعلام کرد که هیئت مدیره خود را از رجنت مورد تایید بود یک صندوق برای ارائه یک بورس تحصیلی کامل به Gianna باید او مایل به شرکت در هوستون مبتنی بر مدرسه در آینده است.

“این هیئت مدیره است که متعهد به آموزش و پرورش و درک می کند که یک مدرک دانشگاهی است که یکی از بسیاری از قدرتمند گام به سوی یک سازنده و موفق زندگی” رئیس هیئت مدیره Albert H. Myres گفت: در آزادی مطبوعات. “ما می دانیم که این حرکت نمی تواند جای پدر او را به حضور محبت اما ما امیدواریم که آن را کمک به تسهیل سفر خود را از طریق زندگی است.”

Kanye West همچنین وام کمک به دست اهدای 2 میلیون دلار برای حمایت از خانواده های فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور و همچنین راه اندازی یک صندوق برای Gianna آینده شهریه.

فلوید درگذشت در سن 46 on May 25, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین فشرده یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت. چوین, 44 است پس از کار اخراج شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس و به اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

در طول یک ماه ژوئن 2 کنفرانس مطبوعاتی در مورد فلوید مرگ Gianna فریاد زد “پدر دنیا را تغییر داد!”

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>