بریتنی Cartwright است ‘ضعف’ با مامان در ICU میان ایمان Stowers درام

بریتنی Cartwright احساس غیرمنتظره با احساسات او را به عنوان مادر Sherri Cartwright, جنگ یک بحران بهداشتی در بخش مراقبت های ویژه در حالی که Vanderpump قوانین star همچنین قرقره بیش از ایمان Stowers’ نژاد پرستی ندارد.

“بریتنی فراتر از غرق” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “مادر او در بیمارستان در بخش های مراقبت ويژه و آنچه که مهم تر از هر چیز دیگری. تصور کنید که برخورد با آن و مبارزه با نظرات و تماس با او یک نژادپرست زمانی که او چیزی جز آن است؟”

Brittany Cartwright Is 'Beyond Overwhelmed' Amid Mom's Hospitalization, Faith Bowers' Racism Claims
بریتنی کارترایت در افتتاح شانیا تواین ‘ ، ‘ اقامت در لاس وگاس در 9 دسامبر 2019. KCR/شاتر

او سابق costar ادعا کرد که در اوایل این ماه که 31 ساله بود با استفاده از یک نژادپرست لکه دار کردن نسبت به او پس از یادگیری است که Stowers امر با بریتنی در حال حاضر شوهر, Jax تیلور. “او می داند که من نمی باید یک نژادپرست استخوان در بدن من” بریتنی اصرار داشت در یک Instagram پست در تاریخ 5 ژوئن.

“او ضربه در تمام زوایای” خودی اضافه شده است. “در این هفته بوده است بسیاری برای او. اما او تنها تمرکز منتقل شده به مادر. که بدون شک او اولویت و همه او نگران است با تمرکز انرژی خود را در. مادر او تمام جهان است و او بسیار نگران است. او همچنین خوشا به یک حمایت قوی سیستم در کنار او. Jax دارای نقص اما وقتی که می آید به بریتنی راک او است و نه منحرف. او بدون قید و شرط و از صمیم قلب وجود دارد برای او به عنوان دوستان نزدیک او باشد. او می داند که او عاشق است و پشتیبانی به او هدایت از طریق این زمان واقعا دشوار است.”

بریتنی هرزه تایید به ما در روز یکشنبه 14 ژوئن که براوو ستاره مادر “است که در حال حاضر در ICU به علت عوارض جدی از جراحی مثانه. بریتنی شده است در کنار خودش و درخواست برای نماز. او در حال برنامه ریزی برای رفتن به کنتاکی به خود بالین هفته آینده – آن پیچیده شده است داشتن بازدید کننده در بیمارستان با توجه به COVID-19 است که بسیار دشوار است برای بریتنی و خانواده اش.”

مادر او را به سلامت نبرد می آید به عنوان Vanderpump قوانین بازیگران بود را لرزاند سه شنبه, ژوئن 9, توسط, اخراج از Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni پس از گذشته خود را با نژاد غیر حساس اظهارات مطرح در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

در یک Instagram زنده در اوایل این ماه Stowers گفت که شرودر و Doute به دروغ او را متهم به ارتکاب جرم و جنایت در سال 2018 است.

سابق SURver ادعا کرد که این جفت ارز را دیدم یک عکس از یک زن که متهم به سرقت از مردم و “به نام پلیس و گفت: آن را به من بود.”

Doute, 37 و شرودر — که ما به طور انحصاری نازل شده است که با اولین فرزند او — ارسال شده در عمومی عذر خواهی در ژوئن 7 پس از رسیدن به سطح بعدی پایه نویسنده, 31, از دست رفته چندین تایید معاملات و کاهش یافته بود توسط عامل و روزنامه نگار.

Boyens و Caprioni که پیوست بازیگران برای فصل 8 عذرخواهی کرده و برای بار دوم در نمایش ژوئن 2 مراسم برای به tweeting نژادپرستانه تهمت در گذشته است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>