زوج مشهور که ستاره دار در Hallmark Channel فیلم با هم

آن را نمی خواهد یک مشخصه کانال فیلم بدون شیمی بین این دو منجر … و گاهی این عشق نیست فقط روی صفحه!

سه سال پس از کارلوس و Alexa PenaVega بحباله نکاح در اوردن در سال 2014 آنها را ستاره دار در ساخته شده برای تلویزیون فیلم Enchanted Christmas. این جفت ارز در رفته به costar خود Hallmark Channel فیلم حق رای دادن عکس کامل رمز و راز است.

“هنگامی که ما در حال کار بر ما کامل بر روی کار. اما زمانی که ما در حال خانه … این فقط ما,” الکسا گفته E! اخبار در ماه فوریه سال 2020 است. “این خانواده ما. ما تمرکز بر روی هر یک از دیگر و ما را هم با یکدیگر است.”

او افزود که خود فیلم سریال “برکت” را به عنوان در حال رشد قادر به صرف وقت با فرزندان اقیانوس و کینگستون در مجموعه.

“من فکر می کنم سخت ترین چیز در این صنعت است که خانواده ها از هم جدا کنید در همه زمان ها به دلیل از کار” او گفت:. “ما واقعا سعی کنید به نگه داشتن هر یک از دیگر فقط با هم به عنوان یک واحد.”

دو سال قبل از این جاسوسی کودکان و نوجوانان آلوم گفت: ما که “ارتباط” است که کلید خود را خوشحال اتحادیه.

“ما هر دو باید همان بنیاد بنابراین ما برای رسیدن به همان اهداف در خانواده ما” Alexa گفت: ما در سال 2018 است. “این سخت است برای برقراری ارتباط گاهی اوقات. پس از آن آسان تر گفت: پس از آن انجام می شود اما بیشتر شما در این کار و صرف ‘عمدی’ زمان هم نه فقط ” زندگی با هم,’ ازدواج خود را رستگار خواهد شد.”

اریک زمستان و Roselyn Sanchezکه گره خورده گره در سال 2008 همکاری در مشخصه را طعم تابستان در 2019.

“ما تا به حال یک انفجار اما ما روند بسیار متفاوت است. این نور دل عاشقانه, کمدی بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در آمریکا که همه دیوانه جدی است. من خیط و پیت کردن در اطراف مجموعه و از آن لذت ببرید با همه” زمستان گفت: ما در زمان. “Roselyn خیلی جدی است. من به دنبال او مانند, ” چرا شما مانند نگاه شما می خواهید برای کشتن من ؟ ما در حال کار با هم, قرار است ما را به سقوط در عشق!'”

حرکت را از طریق برای زوج های دیگر که به نظر می رسد در مشخصه فیلم با هم:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>