چین virus خوشه ای رشد می کند به عنوان اروپایی مرز بازگشایی

1 / 9

Aa جدید خوشه از coronavirus موارد مرتبط شده است Xinfadi بازار در جنوب پکن

Aa جدید خوشه از coronavirus موارد مرتبط شده است Xinfadi بازار در جنوب پکن (AFP Photo/NOEL CELIS)

چین گزارش داد ده ها تن از جدید کروناویروس موارد برای دومین روز متوالی در روز دوشنبه به عنوان رشد خوشه از عفونت stoked ترس از موج دوم در حالی که بیشتر مرزها باز شد در اروپا پیش از فصل تعطیلات تابستان.

جریان از مردم صف در یک استادیوم به عنوان توده تست انجام شد در پکن پایتخت این کشور که در آن بیماری پدید آمده در اواخر سال گذشته.

این بیماری همه گیر است جمع سرعت در آمریکای لاتین و ایران و هند گزارش کرده اند نگران کننده افزایش در مرگ و میر و عفونت — اضافه کردن به نگرانی بیش از چالش های جهان را در مبارزه با COVID-19.

اما برای لحظه ای اخبار شده است بهتر است که در اروپا بیشتر دیده می شود caseloads سقوط به طور پیوسته در هفته های اخیر.

بسیاری از کشورها در حال پیشرفت هستند و بلند کردن اجسام دردناک مستندات است که زندگی را نجات داد اما نیز ویران اقتصاد و خسته محدود جمعیت.

“تعداد بسیار کمی از افراد آلوده شده اند… این چرا انتخاب من برای سفر به Santorini. هفته آینده من قصد دارم به کرت” حداکثر هان یک جوان چینی توریستی و گفته در جزیره یونانی به عنوان او را تحسین غروب آفتاب.

یونان در حال حاضر اجازه می دهد مسافران از سازمان ملل تلقی می شود کم خطر و در روز دوشنبه آن را باز کرد مرزهای خود را به کشورهای اتحادیه اروپا — که آیا آلمان, بلژیک, فرانسه با اتریش به دنبال روز بعد.

چین اولین کشوری بود که به اجرای شدید محدودیت در حرکت اولیه در این سال مجبور انتقال محلی را به نزدیک صفر به عنوان بحران walloped بقیه جهان است.

اما در روز دوشنبه چینی مقامات بهداشتی گزارش شده وجود دارد که در حال حاضر 75 مورد از این بیماری تنفسی در پکن که در آن تازه های خوشه ای شده است مربوط به یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

بیش از 10 ، 000 نفر وجود دارد در حال حاضر آزمایش شده است, از جمله کارگران در Xinfadi بازار ساکنان محلی و هر کسی که بازدید از آن در هفته های اخیر.

مقامات گفته اند که آنها برنامه ریزی برای آزمون 46,000 افرادی که در منطقه زندگی می کنند و سخت مستند تمدید شد در سراسر 21 محلات در پایتخت.

– میکرو-شیوع بیماری’ –

بیش از 430,000 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند از COVID-19 تقریبا در نیمه راه از طریق یک سال است که در آن زندگی های بی شماری شده اند و طرح میتوانست اقتصاد جهانی ویران شده توسط بحران است.

ایالات متحده — تا کنون سخت ترین-آمار کشور با بیش از 115,700 ثبت مرگ و میر — در روز دوشنبه گزارش داد که کمترین 24 ساعته و مرگ و میر پس از آن عفونت نرخ نقطه اوج خود در اواسط ماه آوریل است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرده است که برخی از کشورها دیده می شود جدید شعلهور شدن اما اصرار دارد وجود خواهد داشت بدون خاموش کردن اقتصاد اگر یک ثانیه تمام عیار موج ناشی می شود.

خاورمیانه بدترین آمار کشور ایران در گزارش خود چشم انداز مثبت در یکشنبه, ضبط بیش از 100 ویروس جدید مرگ و میر در یک روز برای اولین بار در دو ماه.

و شده اند وجود دارد شیوع بیماری های جدید در رم با 109 عفونت از جمله پنج مرگ و میر تشخیص داده شده در بیمارستان و 15 موارد شناسایی شده در یک ساختمان مسکونی توسط squatters.

“این بدان معنی است که ویروس نیست خود را از دست داده infectiousness آن را تضعیف… ما نباید اجازه دهید ما گارد” سازمان بهداشت جهانی معاون رانیری Guerra گفت: روزنامه نگاران ایتالیایی.

“از جمله میکرو-شیوع بیماری اجتناب ناپذیر بودند اما آنها محدود به زمان و فضا است. و امروز ما باید از این ابزار برای رهگیری آنها و محدود آنها است.”

با وجود ترس از خوشه های بسیاری از کشورها در حال حرکت به سمت نیمه نرمال.

مصر تنظیم شده است به استقبال گردشگران به استراحتگاه های ساحلی در ماه جولای و پرو ماچو پیچو نیز بازگشایی ماه آینده اگر چه آن را به شدت کاهش تعداد بازدید کنندگان روزانه.

و لیگ برتر در نهایت باعث می شود آن مدتها در انتظار بازگشت این هفته پس از سه ماه virus تعلیق.

فرز-kaf/hg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>