اقتصاد چین را بهبود می بخشد اما مقامات هشدار می دهند از سنگی بازیابی


پکن: چین خرده فروشی بهبود بیشتر پس از سقوط در شروع سال و کارخانه خروجی نیز افزایش یافت و دوباره در مارس به عنوان داده های رسمی نشان داد در دوشنبه اما مقامات هشدار داد این کشور با آن مواجه سنگی بهبود آن را به عنوان ظهور از coronavirus بحران است.

جهان شماره دو اقتصاد شده است با چکش توسط این بیماری با سخت مستند اقدامات شامل آن باعث اولین رکود اقتصادی در دهه طول ماه های ژانویه-مارس.

تولید صنعتی گسترش 4.4% در ماه گذشته اداره آمار ملی (NBS) از 3.9 درصد در ماه آوریل که اولین افزایش این سال است.

خواندن کمی کوتاه از 5% هوا در بلومبرگ بررسی است اما تیز بهبود 13.5% سقوط در دو ماه اول از سال است.

خرده فروشی در محدوده منفی باقی مانده کاهش 2.8% در ماه مه و در حالی که آن را نیز بدتر از انتظار 2 درصد تخمین زده می شد خیلی بهتر از 7.5 درصد دچار انقباض در ماه آوریل است.

هزینه های مصرف کننده به طور فزاینده ای حیاتی برای اقتصاد چین به عنوان رهبران نگاهی به انتقال آن از یک محور با سرمایه گذاری و صادرات و گرفته بر اهمیت بیشتری با بازارهای خارج از کشور ضرب و شتم توسط ویروس. اما تنبل صرف نشان می دهد مردم هنوز هم نگران بازگشت به زندگی عادی خود.

یوان جیانگ معاون مدیر صنعت بخش در NBS اشاره دوشنبه که بهبود برخی از صنایع و محصولات ضعیف است و اضافه کرد که “محیط خارجی پیچیده است و بهره برداری پایدار از صنعتی اقتصاد هنوز با بسیاری از مشکلات و ابهامات”.

بیکاری — که صعود این سال افت کمی به 5.9% از 6 درصد در ماه آوریل است.

مارتین راسموسن چین اقتصاددان در اقتصاد سرمایه هشدار داد که “بخش عمده ای از زیان کار از COVID-19 در میان کارگران مهاجر که به درستی در اختصاص survey.”

او گفت: وجود دارد “نشانه جاهای دیگر که مهاجر رشد کار برداشت در ماه مه به ویژه در بخش ساخت و ساز.”

حتی پس از تحلیلگران هشدار داده است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از عدم اطمینان میان چین spenders.

“خرده فروشی می تواند یک بهبود از مارس طلایی هفته تعطیلات طولانی” گفت: جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی ING اقتصاددان ارشد برای چین بیشتر است.

او هشدار داد که “ناپایدار بازار کار و بهداشت و درمان نگرانی ها از عوامل اصلی کم کردن سرعت بهبود…(و) مردم هنوز هم صرف دقت کنید.”

حزب کمونیست به مدت طولانی بنا مشروعیت خود را در ارائه شغل و رفاه در بازگشت برای رضایت به سیاسی آن انحصار است.

تازه شیوع کروناویروس در پکن نگرانی در مورد موج جدیدی از عفونت است که می تواند صدمه دیده است هر گونه بهبود اقتصادی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>