Colton آندروود خال خال برای زمان 1st پس از Cassie رندولف تقسیم

یک مرد تنها. Colton آندروود کشف شد و برای اولین بار پس از تقسیم خود از Cassie رندولف در حالی که کار کردن در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در شنبه, ژوئن 13.

سابق لیسانس ستاره 28 ساله شد عکس, در حال اجرا در دوست دختر سابق وطن در حالی که نگه داشتن گوشی خود را در دست خود را. آندروود نگاه گاه به گاه در یک تی شرت سیاه و سفید, سیاه و سفید, کفش ورزشی.

این بازیکن سابق فوتبال و Randolph, 25, اعلام روز 29 مه که آنها تا به حال نام آن واریز شده در رابطه خود را پس از بیش از یک سال از قدمت.

“این است که یک دیوانه چند ماه به حداقل می گویند, Cass و من انجام داده اند بسیاری از خود بازتاب” آندروود نوشت طریق Instagram. “گاهی اوقات مردم فقط به معنای به دوستان – و این درست است. ما هر دو بزرگ شده اند و فوق العاده طریق آنقدر با هم بوده – پس این نیست پایان داستان ما آن را شروع یک فصل جدید برای ما است.”

دانشگاه ویسکانسین — Eau Claire, دانش آموز, برای بخش او اضافه کرد که او همیشه یک ارتباط عمیق با آندروود.

“با تمام است که ما از طریق ما یک پیوند ویژه ای است که همیشه وجود دارد” راندولف نوشت. “من دوست دارم Colton بسیار زیادی و مقدار زیادی از احترام به او. ما هر دو آموخته و رشد بسیار این سال گذشته و همیشه هر یک از دیگران عقب. همیشه.”

یک منبع گفت:” ما هفته در ماه مه که آندروود و راندولف را به دو قسمت تقسیم شده بود “در حال آمدن است در حالی که برای.”

“Cassie و Colton بزرگ, دوستی, اما این چیزی است که آن را برای بسیاری از رابطه خود” خودی گفت.”آنها فقط ساخته شده شرکای خوب و واقعا عالی دوستان است. دوستان در سراسر Colton و کسی می دانست این بود که در آینده در حالی که برای آنها بسیار زیبا فقط هم اتاقی نسبت به پایان.”

این جفت ارز فروپاشی آمد فقط دو ماه پس از آندروود بهبود از coronavirus در راندولف خانه و خانواده در هانتینگتون بیچ.

این اولین بار نویسنده ملاقات رندولف در حالی که فیلمبرداری فصل 23 از لیسانسکه در آن آندروود معروف شروع به پریدن کرد یک حصار پس از بومی کالیفرنیا به پایان رسید خود را در ارتباط است. این دو پیوست در فصل آخر در مارس 2019.

در پایین حرکت برای دیدن عکس های از آندروود را به تفرج در ساحل هانتینگتون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>