ترس افزایش بیش از ایمنی از بازداشت عربستان شاهزاده خانم, خانواده, محرم می گوید

لندن — بستگان یک شاهزاده خانم عربستان, یک مدافع حقوق زنان که می گوید: او در زندان است در استان کرمان نگران سلامت خود را پس از تماس قطع شد با دو ماه پیش یک منبع نزدیک به خانواده گفته است.

شاهزاده Basmah بنت سعود بن عبدالعزیز آل سعود, 56, یک بازرگان و یک نوه از کشور تاسیس پادشاه عبدالعزیز بن سعود گرفته بود از خانه اش در شهر جده عربستان سعودی در ماه مارس سال گذشته و زندانی همراه با دخترش Souhoud Al-Sharif, 28, خانواده محرم گفت NBC News.

“[اگر] او را زنده یا مرده ما هیچ ایده ما به معنای واقعی کلمه هیچ سرنخ” فرد گفت: به شرط ناشناس ماندن به دلیل ترس برای ایمنی شخصی.

NBC News نمی تواند به طور مستقل تایید شرایط Basmah ناپدید شدن و یا او را بازداشت. عربستان سعودی مقامات نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در گذشته Basmah به صحبت در مورد تعهد خود را به ترویج کارآفرینی زنان و رهبری در جهان عرب است. اما در حال حاضر قانون معتقد است Basmah که صریح در یک موقعیت برجسته همراه با درخواست او ارث ممکن است در میان دلایل او در زندان است.

در سال های اخیر انگلستان کار کرده است برای بهبود تصویر خود در خارج از کشور و جذب سرمایه گذاری خارجی یک کمپین است که به شدت صدمه دیده بود توسط وحشتناک قتل مخالف عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi که سازمان ملل متحد بررسی یافت ارشد عربستان ارقام می تواند موجب.

تصویر: شاهزاده محمد بن سلمان (AFP – Getty Images فایل)

در سال گذشته Basmah است محدود بود اما به طور منظم در تماس با بستگان خود را از طریق بازدیدکننده داشته است و تماس های تلفنی بود اما علنا نشان داد که چه اتفاقی برای او افتاده تا آوریل محرم گفت.

در ماه آوریل بیش از یک سال پس از شاهزاده خانم’ بازداشت یک حساب تایید شده متعلق به او صادر شده یک سری از توییت — که حذف شد قبل از اینکه بعدا اعلان مجدد — درخواست پادشاه سلمان و قدرتمند ولیعهد و محمد بن سلمان برای آزادی او از Al-Hayer, زندان خارج, Riyadh.

توییت منتشر شده توسط اعضای تیم خود را برای جلب توجه به آنچه اتفاق افتاده بود گفت: او برگزار می شد بدون اتهام و سلامت او رو به وخامت بود.

در روز قبل از آن توییتهایی شاهزاده خانم بوده است بیش از حد ناخوشی به صحبت می کنند به خانواده اش بر روی گوشی های محرم گفت: تمام تماس بوده و محدود به دخترش که هنوز نیز بازداشت با مادر است.

“او در یک وضعیت بسیار بد … او نمی تواند خارج شدن از رختخواب” این محرم گفت:, و اضافه کرد که او در تلاش برای خوردن.

اما پس از آن در اواسط ماه آوریل پس از اولین توییت تماس با این دختر نیز به پایان رسید این منبع گفت. با تماس با این منبع گفت کسانی که نزدیک به شاهزاده خانم بودند به طور فزاینده ای نگران او می تواند به طور جدی بیمار در زندان است.

پس از زندانی در سال گذشته او محروم شده است به طور منظم دسترسی به پزشک اما در بیمارستان بستری شده است در موارد متعدد با توجه به محرم.

جزئیات Basmah بیماری هنوز ناشناخته است. این فرد نزدیک به خانواده گفت: شاهزاده خانم تا به حال بخشی از روده بزرگ برداشته شده در گذشته عملیات.

شرایط اطراف او را بازداشت نیز تیره است.

شاهزاده خانم بوده است با توجه به سفر خارج از کشور برای درمان پزشکی در زمان بازداشت و متهم شد که تلاش برای جعل گذرنامه منبع افزود این اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته است اما او هنوز در زندان است.

زیرا مقامات عربستان نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر, NBC News قادر نبوده است به منظور بررسی وضعیت هر یک بالقوه اتهامات عنوان شده علیه.

برای ماه Basmah شد و بارها و بارها گفت که او خواهد بود اجازه از “هفته آینده” این منبع افزود: اما هر هفته گذشت بدون انتشار است.

این اولین بار نیست که اعضای عربستان سعودی در گسترده خانواده سلطنتی بازداشت شده اند پس از تاج شاهزاده افزایش قدرت. در ماه نوامبر سال 2017, صدها نفر از عربستان royals, میلیاردرهای و مقامات ارشد دولتی بازداشت شدند در ریاض را ریتز-کارلتون هتل, جایی که آنها گفته شد که آنها تا به حال به ثبت نام در دور تکه های زیادی از دارایی های خود را منتشر خواهد شد.

شده ادعا توسط مقامات ایالات متحده که ولیعهد پس از قرار دادن او را تحت بازداشت خانگی است.

“امروز در عربستان سعودی هیچ کس امن است از دولت سرکوب دستگاه حتی اعضای خانواده سلطنتی که سقوط از خط” گفت: Adam Coogle یک معاون مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا را بدست آورد در حمایت از گروه دیده بان حقوق بشر.

“به رهبری عربستان به صرف مقدار زیادی از پول و تلاش برای بازار خود را در سطح بین المللی به عنوان اصلاح طلب, اما این است که به سرعت تضعیف با ادامه بازداشت مخالفان و آشکار نقض تشریفات قانونی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>