Ilhan عمر: مینیاپولیس, اداره پلیس ‘فاسد به ریشه’ نمی توان اصلاح


دموکرات مینه سوتا نماینده Ilhan عمر گفت: مینیاپولیس, اداره پلیس است “فاسد به ریشه” ساخت هر گونه تلاش برای اصلاح آن را بیهوده و به نام این شهر را برای نیروی انتظامی به برچیده شد.

“شما واقعا نمی تواند اصلاحات یک گروه که فاسد است به ریشه” عمر گفت: در طی یک مصاحبه در سی ان ان. “چه شما می توانید انجام دهید این است که بازسازی است. و غیره این است که ما فرصت, شما می دانید, به عنوان یک شهر گرد هم آمده اند گفتگو از آنچه ایمنی عمومی به نظر می رسد که اجرا خطرناک ترین جنایاتی است که در جامعه ما است.”

تماس به تعمیرات اساسی و پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس پدید آمده در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت از جمله پس از فلوید گذشت.

“یک راه جدید برای به جلو نمی تواند در جای خود قرار داده اگر ما یک گروه است که با داشتن یک بحران اعتبار و اگر ما یک گروه که به رهبری یک رئیس که مناسب برای نژاد پرستی اگر ما یک گروه که حل نشده قتل. نیمی از قتل در مینیاپولیس اداره پلیس بروید حل نشده” گفت: این کنگره که در منطقه شامل کل شهر مینیاپولیس. “شده اند وجود دارد موارد که در آن آنها را نابود تجاوز کیت.”

“در حال حاضر آنها در حال حرکت به سوی یک فرایند که در آن وجود دارد جدایی از این نوع جنایات که درخواست کمک از شما می دانید افسران و نوع جنایات است که ما باید شخص دیگری پاسخ به” او گفت:.

مینیاپولیس رئیس پلیس هفته گذشته اعلام کرد که او را بلافاصله پس از مذاکرات با پلیس شهر اتحادیه به عنوان بخش نظر مجموعه ای از اصلاحات پس از جورج فلوید مرگ است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به نام “جارو اصلاحات ساختاری” از این گروه است اما در برابر تماس پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان نیروی پلیس.

در ضمن مینیاپولیس شورای شهر در هفته گذشته اعلام کرد که حق وتو-اثبات اکثریت بود و رای به انحلال این گروه یک پیشنهاد مخالف با هر دو شهردار و رئیس پلیس.

هر دو شورش و تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس را شکسته و در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر کشور در پی فلوید مرگ است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • مینیاپولیس رئیس پلیس به پایان می رسد مذاکرات قرارداد با اتحادیه به عنوان برنامه اصلاحات ظهور
  • حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر نشانه تعهد برای از بین بردن پلیس
  • مینیاپولیس تولید شرکت را ترک خواهد کرد شهرستان پس از گیاه سوخته در شورش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>