Kaitlyn Bristowe و نیک Viall را کثیف رابطه گاهشمار

نه همه لیسانس ملت breakups برابر خلق شده اند. سال پس از Kaitlyn Bristowe و نیک Viall‘s جنجالی رابطه با بازی کردن در فصل 11 از لیسانس, the exes تلاش برای ماندن در شرایط خوب.

پس نیک را از روی لئامت دادن در فصل 10 از این پارتی که در آن او بود runner-up برای اندی دورفمان‘s قلب او شروع به صحبت کردن به Kaitlyn که تلاش برای پیدا کردن عشق با کریس Soules در فصل 19 از لیسانس. عادات طبیعی خالق گود خود را قبل از نشان دادن ارتباط در ژانویه 2019 قسمت از “Viall فایل” پادکست اعتراف آنها صحبت “هر روز و همه روز” بر روی گوشی و از طریق FaceTime.

پس از اعتصاب یک رابطه, اما, Kaitlyn ارائه شده بود فرصتی برای لیسانس برای فصل 11. هنوز هم علاقه مند به دنبال یک آینده با سابق, رقص, معلم, نیک سقوط یک, گروه تاریخ در فصل و پیوست بازیگران. با وجود ژست عاشقانه — و قبل از فانتزی مجموعه تاسیسات — Kaitlyn خودش را در حال سقوط برای همکار مسابقه شاون غرفه و رد نیک اواسط پیشنهاد در آخر.

“آن را بیشتر شخصی به دلیل ارتباط قبل و تمام چیزهایی که اتفاق افتاده است که منجر به آن” نیک بستری در پادکست خود را در ماه ژانویه 2019. “هر کس می داند در این نقطه است که Kaitlyn و من تا به حال گفتگو قبل از. من در میانهی شب خودداری از آن است.”

“که در آن نقطه او فقط از نوع اچ و ما مهربان بودند از رفتن این مسیر از معاشقه و صحبت کردن مسخره همه چیز و پس از آن نوع snowballed هنگامی که او رفت و در [جیمی] کیمل” او ادامه داد. “من به یاد داشته باشید به من پیام داده و گفت:” هی مطمئن شوید که شما تماشا.’ او مانند ” من شما پرتاب سیگنال. من قصد دارم به نگه داشتن دست زدن به لب با انگشتان من.’ او که!”

نیک و Kaitlyn را پس از نشان دادن رابطه مواجه شده است و چند یو پی اس و فراز زندگی خود را زیر تقسیم از جمله “خاموش تاک” پادکست میزبان متهم سابق او از پیوستن به حق رای دادن برای دلایل درست.

حرکت را از طریق برای تکمیل جدول زمانی از نیک و Kaitlyn رابطه:

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>