Meghan Markle سوابق پیام برای Grenfell برج آتش بازماندگان

در سومین سالگرد Grenfell, برج, آتش, Meghan Markle , افتخار بازماندگان که در حال حاضر داوطلب در Hubb جامعه آشپزخانه در لندن است.

این شب استاندارد گزارش شده در یکشنبه, ژوئن 14, که دوشس Sussex, 38, ثبت یک پیام صوتی برای زنان پس از ساخت چندین سفر به آشپزخانه خود را در سال های اخیر و تصویری-چت با آنها در ماه آوریل است. (او همچنین با همکاری داوطلبان در کنار هم: جامعه ما کتاب آشپزیمنتشر شده در سال 2018 به جمع آوری پول برای امور خیریه.)

“من فکر می کنم به زمانی که من از همه شما و چگونه شما تا به حال همه با هم آمده و در پی آنچه که شما تجربه در جامعه خود را” Meghan گفت: با توجه به روزنامه. “و در حال حاضر آنچه شما باید انجام شود این است که چنین الهام بخش است. شما همچنان به بازگشت شما را به ادامه برای قرار دادن عشق در عمل است. و این واقعا چیزی است که Hubb همه چیز در مورد. … ما می دانیم به این معنی عشق اما شما نمونه ای از عشق در عمل است که هدف خود را.”

Meghan Markle Records Message for Grenfell Tower Fire Survivors
Meghan Markle شب استاندارد

این مناسب زاج سفید در ادامه گفت که او و شاهزاده هری در حال “افتخار” داوطلبان اضافه کرد: “ما در حال ارسال خیلی دوست دارم برای شما از سراسر تالاب و فکر شما امروز به عنوان من مطمئن هستم که آن را دشوار است اما همچنین یکی که در آن شما می توانید در چقدر شما انجام شده در سه سال گذشته و چگونه شما همچنان به بازگشت می شود و به عنوان مثال برای تمام کسانی که در اطراف شما است.”

Meghan Markle Records Message for Grenfell Tower Fire Survivors
Meghan Markle تیم Rooke/شاتر

در اوایل ساعت 14 ژوئن 2017, آتش سوزی در 24-داستان برج مسکونی در نرت کنزینگتن منطقه غرب لندن کشته شدن 72 نفر و زخمی شدن بیش از 70 نفر دیگر. عظیم فروغ بود که ناشی از سوراخی در یک یخچال در طبقه چهارم در زمان 24 ساعت به تحت کنترل گرفتن و بیش از 60 ساعت به طور کامل خاموش.

پس از آواره از آتش چندین زنانی که تا به حال زندگی می کردند در ساختمان رفت و در را به راه اندازی Hubb جامعه ، آنها نیاز به یک محل برای طبخ غذا برای خانواده خود را به طوری که آنها شروع به استفاده از آشپزخانه در Al-Manaar مسلمان میراث فرهنگی مرکز و حمایت همسایگان خود در یک زمان نیاز است.

Meghan Markle Records Message for Grenfell Tower Fire Survivors Cooking
Meghan Duchess of Sussex بازديد Hubb جامعه آشپزخانه در نوامبر 21, 2018 در لندن, انگلستان Shutterstock

“با تشکر از شما برای رهبری و الهام بخش است که پخت و پز خود را و جامعه به ارمغان می آورد به همه کسانی که در اطراف شما” Meghan و هری, 35 نوشت: به داوطلبان از طریق خود ساسکس سلطنتی Instagram حساب در دسامبر 2019. “ما باقی می ماند بسیار افتخار از این کار خوب است که شما همچنان به انجام است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>