مایل’ کودک آلبوم: Chrissy Teigen و John Legend نوزاد پسر

بیشتر merrier! وقتی که می آید به پسر بچه خود را, مایل, Chrissy Teigen و John Legend عشق های عکس از یک کمی.

مایل متولد شد و در ماه مه سال 2018 پیوستن به خواهر او مسن تر لونا که وارد در سال 2016. “کسی herrrrrrre!” the Lip Sync Battle cohost توییتی که او و EGOT برنده استقبال پسر بچه خود را. افسانه را بازتوییت کرد این پست را در زمان.

این زن و شوهر نشان داد نام خود را بعد از آن که در هفته های عکس نوزاد خوابیده در Teigen بازو. “سلام جهان! این است مایل تئودور Stephens — ما در حال غرق شدن در کمی شیر و سگ,” هوس نویسنده مزبور از مادر و پسر عکس. “خانواده ما احساس ضعف با عشق. با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب!”

صدای قاضی مشترک هم به رسانه های اجتماعی, نوشته,, “ما, عشق جدید, مایل, تئودور Stephens.”

افتخار پدر و مادر تنها کسانی نیستند که با وسواس یک کمی. در واقع جنیفر گارنر شده بوده در مورد مایل چندین بار در Instagram.

“خوب او واقعا ناز” بازیگر گفت: Sports Illustrated Swimsuit مدل در ماه مارس 2019 پس از او نوشته شده یک عکس از پسرش در یک آبی onesie. “بچه های من در حال حاضر با تهدید خود را cuteness.”

13 Going on 30 ستاره که سهام بنفش Seraphina و ساموئل با شوهر سابق او را بن افلکنیز نوشت: “هیچ! پایین!!” هنگامی که او را پرستار بچه اظهار نظر در عکس.

“من بچه پرستار بچه میل همه چیز شما قرار داده تا خود را با زرق و برق دار بچه ها و من اینجا هستم تا به شما بگویم هیچ ایده یا یکی از شما” گارنر گفت: نگهدار و Teigen یک ماه قبل.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن آنچه که همه سر و صدا است در مورد. آیا او را حلق آویز کردن با خواهر بزرگ خود را و یا گرفتن اسپاگتی بیش از همه چهره اش دوربین های کوچک را دوست دارد مایل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de