‘هیچ کس در حال رفتن به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’: بالا سیاه و سفید کنگره می گوید دموکرات ها می خواهند به “ساختارشکنی” ما پلیس


واشنگتن, DC – ژوئن 08: خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-SC) می پیوندد همکار دموکرات از مجلس نمایندگان و سنا به اعلام قانون جدید برای پایان دادن به استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و آن را آسان تر برای شناسایی, ردیابی و تعقیب پلیس سوء رفتار در کنگره ژوئن 08, 2020 در واشنگتن, DC. دموکرات ها معرفی قوانین زیر اخیر مرگ و میر غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس از جمله جورج فلوید و در سراسر کشور تظاهرات خواستار تعمیرات اساسی از اجرای قانون است. (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

بالا, سیاه آمریکا کنگره است و نشانه روشن از نظر او پشتیبانی نمی کند را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” با وجود موجی از فعالیت های تماس برای چنین اقداماتی در پی مرگ جورج فلوید و دیگر مردم سیاه و سفید در طول حوادث مربوط به پلیس است.

“هیچ کس در حال رفتن به پال خواستار قطع بودجه دولت ، ما می توانیم بازسازی نیروهای پلیس — بازسازی reimagine پلیس. این چیزی است که ما می رویم به انجام,” خانه اقلیت شلاق James E Clyburn سوم-رتبه بندی دموکرات در مجلسی گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه.

“واقعیت این است که پلیس باید یک نقش را بازی کند. آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که خود را در نقش یکی که مطابق با زمان است. یکی که در پاسخ به این جوامع است که آنها در عمل” آقای Clyburn گفت.

آقای Clyburn یک دیرین متحد سخنران نانسی پلوسی یکی از 213 شرکت حامیان مالی برای آمریکا’ به اصطلاح عدالت در پلیس عمل می کنند که در حالی که تصویب تغییرات قابل توجهی برای ما اجرای قانون را لغو ادارات پلیس آشکار است.

از جمله مراحل باید در سطح ایالتی و محلی.

و در حالی که فدرال قانونگذاران باید کمتر از یک دست در چگونه به حکومت محلی پلیس بسیاری از دموکرات ها در واشنگتن شبیه به آقای Clyburn اند گفت: آنها را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس.

کنگره دموکرات لایحه اصلاحات “واجد شرایط ایمنی” قوانین به آن را آسان تر به تعقیب و شکایت پلیس و دیگر سازمان های دولتی برای سوء و همچنین ممنوعیت چوک نگه می دارد و بدون دست کشیدن حکم در موارد دارو در سطح فدرال در حالی که incentivising محلی بخش به اتخاذ اقدامات مشابه خودداری بودجه برای کسانی که نمی.

دموکراتها لایحه همچنین ارائه کمک های مالی برای آموزش به کاهش تعصب نژادی; ایجاد یک ملی سوء رجیستری برای ماموران برای اطمینان از افسران با طولانی و سوال برانگیز پرونده نمی تواند به سادگی تغییر بخش برای جلوگیری از مسئولیت پذیری و نیاز به دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون برای گزارش استفاده-از-نیروی حوادث به وزارت دادگستری.

خانه برنامه ریزی شده است برای بازگشت در روز پنج شنبه, 25 ژوئن برای رای دادن در این لایحه است.

آن است که به احتمال زیاد به تصویب در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا و بدون تغییرات عمده.

سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی که منجر سنا روحانی در تلاش برای قرار دادن با هم یک پلیس بسته اصلاحات گفت: اصلاح واجد شرایط ایمنی به آن را آسان تر به شکایت افسران پلیس خواهد بود “قرص سمی” برای حزب خود را.

“رئیس جمهور با ارسال یک سیگنال که واجد شرایط ایمنی است ، [جمهوریخواهان] ببینید که به عنوان یک قرص سمی در کنار ما,” Mr اسکات گفت: در مصاحبه با رادیو فردا در روز یکشنبه.

قانونگذاران از هر دو طرف ابراز خوشبینی مذاکره کنندگان می تواند رسیدن به هر دو حزب مصالحه و معامله است.

اما دموکرات ها نشان داده اند آنها را حل و فصل نیست برای تغییرات در اطراف لبه های. آنها می خواهند فروشی اصلاحات.

“واقعیت این است که این ساختار است که توسعه داده شده است که ما رو به ساختارشکنی” آقای Clyburn گفت. “من نمی خواهد می گویند پال خواستار قطع بودجه دولت — ساختارشکنی ما policing,” او گفت:.

ادامه مطلب

تهمت و سرزنش ‘لغزنده’ سطح شیب دار برای راه رفتن مشکل – زنده

مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون حذف از کنتاکی کنگره

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ارتش دانشجویان در برابر ‘شور و شوق و تعصب’- زنده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت رول همجنسگرایان+ سلامت حمایت

ژنرال Milley ‘مورد بحث استعفا بیش از نقش برگ برنده را در کلیسا عکس, op’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>