یک تفاوت بزرگ در مورد جورج فلوید تظاهرات: بسیاری از چهره سفید

به عنوان جمعیت باید رسید از طریق شهرهای آمریکا در اعتراض به قتل جورج فلوید یکی از قابل توجه تفاوت از سال گذشته بوده است و تعداد مطلق از مردم سفید.

از مینیاپولیس به واشنگتن دی سی راهپیمایان متوجه تغییر و تعجب آنچه در آن معنی است که بسیاری از سفید آمریکایی ها نشان می شد تا برای عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید.

“من شوکه شده بود خیلی از بچه ها اینجا گفت:” والتر Wiggins 67 به عنوان او نشسته در نزدیکی قلب تظاهرات در واشنگتن هفته گذشته است. Wiggins بازنشسته فدرال کارگر که سیاه و سفید است, به خاطر حضور در مارس 1963 در واشنگتن و دیگر حقوق مدنی حوادث با پدر و مادر خود را. “سپس آن را فقط سیاه و مردمی است.”

چرا این اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ نه دقیقه ویدئو از یک افسر پلیس امتناع از حذف زانو خود را از فلوید گردن به وحشت آمریکایی ها به عنوان نگرش در مسابقه بودند در حال حاضر به خصوص در میان سفید لیبرال. راننده دیگر این است که مخالفان به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که کشیده شده تا جمعیت زیادی از معترضان پس از انتخابات خود را. در نهایت وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها — از جمله دانشجویان — cooped در خانه ولع مصرف انسانی تماس بگیرید. نتیجه این شد صدها نفر از هزاران نفر از سفید آمریکایی ها در خیابان ها.

“این است که کاملا متفاوت از هر چیزی که ما دیده ایم” گفت: داگلاس McAdam, یک جامعه شناس دانشگاه استنفورد که مطالعات جنبش های اجتماعی با اشاره به تظاهرات اخیر. پس از مرگ مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014 هر بسیار شایع مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد در حالی که در بازداشت پلیس به ارمغان آورد تظاهرات گفت: “اما اکثریت در جامعه است.”

الگوی آشکار در خیابان ها در حال حاضر از تأیید اولیه اطلاعات دموگرافيک: محققان دامن زد در سراسر سه شهرستانها آمریکا در آخر هفته گذشته در بر داشت و اکثریت جوان جمعیت با تعداد زیادی از سفید و بسیار افراد تحصیل کرده.

یک تیم از 11 نفر از داوطلبان خواسته هر نفر پنجم آنها مواجه می شوند برای پر کردن نظرسنجی و جمع آوری داده ها از 195 نفر در نیویورک و واشنگتن و لس آنجلس. محققان دانا فیشر, یک جامعه شناس در دانشگاه مریلند و مایکل هینی یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه میشیگان با استفاده از روش تاسیس برای تحصیل در تظاهرات خیابانی. گفتند تعداد آنها ارائه تنها برآورد خشن اما پیشنهاد اول سیستماتیک تر نگاه کنید که معترضان هستند.

سفید معترضان ساخته شده 61 درصد از افراد مورد بررسی در نیویورک بیش از آخر هفته به گفته محققان و 65 درصد از معترضان در واشنگتن است. روز یکشنبه در لس آنجلس 53 درصد از معترضان ،

آن را نه فقط در تظاهرات. سفید آمریکایی ها در حال رفتن را از طریق یک موج از خود سؤال, خرید کتاب در مورد نژاد پرستی صحبت کردن به دوستان و استدلال در درون خانواده خود را. هنوز چقدر از این ترجمه به گسترده تر تغییر باقی مانده است دیده می شود.

“همه این افراد در خط مقدم این تظاهرات خود را از بازگشت به سفید محله و خود را به شدت سفید و بهتر مدارس” گفت: Hakeem, Jefferson, که سیاه و سفید است و یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد. “آنها اعتراض در کنار آنها زندگی نمی کنند, کنار آنها,” او گفت مردم سیاه و سفید.

تظاهرکنندگان جمع آوری خارج کوتا سالن بروکلین در نیویورک در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. (امیر Hamja/نیویورک تایمز)

او افزود: “تا آنجا که مردم واقعا می خواهید که پیشرفت روایت من فکر نمی کنم آن وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

در حالی که نظر سنجی در مسابقه همیشه ضبط آنچه مردم در واقع فکر می کنم نظرسنجی ها نشان داده اند که نگرش نژادی در میان سفید آمریکایی ها شده اند و تغییر. شده است وجود دارد به طور ناگهانی و به نوبه خود تیز با لیبرال ها نسبت به خیلی بیشتر دلسوز نمایش سیاه و سفید از مردم در سال های اخیر گفت: اندرو Engelhardt, یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه براون است که مقالات منتشر شده مستند تغییر است.

“در 10 سال گذشته یا بیشتر دیده ایم چیزی بی سابقه ای با سفید دموکرات” Engelhardt گفت.

گروههای نژادی تمایل به احساس گرمترین نسبت به گروه خود را. مردم سفید به نفع مردم سفید و سیاه مردم را به نفع مردم سیاه و سفید. اما تا سال 2018 سفید لیبرال ها بیشتر احساس مثبت در مورد سیاه پوستان, Latinos و آسیایی از آنها در مورد سفید پوستان است. که برگشت ظاهر در نظرسنجی اخیر توسط مرکز تحقیقات پیو: حدود 49 درصد از سفید و دموکرات ها گفت: آن زحمت آنها که خود را نامزد خواهد بود یک مرد سفید پوست در حالی که فقط 28 درصد از دموکرات گفت ،

این محققان که جمع آوری داده ها در آخر هفته گذشته نشان داد که جمعیت به شدت جوان و تحصیل کرده. بیش از سه چهارم از کسانی که در نظر سنجی زیر سن 34 و 82 درصد از سفید معترضان به حال یک مدرک دانشگاهی در حالی که 67 درصد از معترضان یکی بود.

جوان آمریکایی ها خیلی بیشتر نژادی متنوع تر از نسل های قبلی و تمایل به دیدگاه های مختلف در مسابقه.

“پدر و مادر من یک مقدار زیادی از یادگیری برای انجام گفت:” ایزابل Muir, 22 اخیر فارغ التحصیل که ایستاده بود در مقابل سنت جان کلیسا در روز شنبه در واشنگتن است. او گفت که او بود داشتن مکالمات در رسانه های اجتماعی و با مادر خود در “چگونه به یک متحد.”

هنگامی که او مادر است که 62, سوال, اموال, تخریب, Muir گفت که او به او گفت که “ما باید به این درک جامعه را درد. این اقتصاد شده است ساخته شده بر روی پشت خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به نظر می رسد به یک راننده قدرتمند. از سفید پوستان مورد بررسی در فیشر کار 45 درصد ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک انگیزه برای پیوستن به این تظاهرات در مقایسه با 32 درصد از سیاه پوستان است. سفید پوستان بودند این گروه به احتمال زیاد به گزارش پس از حضور در سال 2017 انقلاب اما دوم-حداقل به احتمال زیاد پس از آسیایی ها, به گزارش پس از حضور در راهپیمایی برای عدالت نژادی در سال 2017.

“خشم من برای مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار قوی” گفت: تانیا Holtzapple, 56, که سفید است, راه رفتن در یک جمعیت از مردم من در خیابان در روز شنبه در واشنگتن است. پس از او انتخاب شد, او گفت که او احساس “انرژی” و راهپیمایی بود که هدایت انرژی است. “من نه فقط در خانه نشسته” او گفت:.

پس از سال 2017 به عنوان بسیاری از 27 میلیون نفر از مردم گرفته اند و در تظاهرات مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن برابر با حدود 8 درصد از جمعیت به گفته محققان از دانشگاه هاروارد و دانشگاه کانکتیکات است.

این اعتراضات بخشی از این افزایش گفت: فیشر که گردآوری داده ها در تظاهرات آخر هفته گذشته. گروه هایی مانند تفکیک, مارس و چرخش به چپ که هدف این است که برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد ممکن است دیدن پیوستن به anti-پلیس-خشونت تظاهرات هر دو به عنوان یک ضرورت اخلاقی و راه را برای “گسترش چادر خود را,” او گفت:.

“این سمبل از این لحظه ای است که در مورد بزرگ-L سمت چپ شروع به توجه به این مسئله” فیشر گفت. “گروه نه به طور معمول با تمرکز بر عدالت نژادی و خشونت پلیس در حال تبدیل شدن مردم است.”

سفید آمریکایی ها گرفته اند در مبارزه برای برابری نژادی در زمان — به عنوان اطناب در قرن 19 و آزادی سواران در 1960s. اما دانشمندان از مسابقه در آمریکا گفت: از آن باقی مانده است دیده می شود که آیا یک آگاهی نژادی و بی عدالتی در حال حاضر منجر به گسترده تغییر دهید. شماری از جورج فلوید گفت: Jennifer Chudy یک دانشمند علوم سیاسی در کالج ولزلی شد “نسبتا مجانی.”

“است که بیرون رفتن در اندام زمانی که آنها در حال فاصله گرفتن از قتل است؟” Chudy پرسید. کار او نشان داده است که اکثر سفید آمریکایی به همدردی با یک استارک داستان یک فرد مبتلا و یک تبه کار — خیلی دوست دارم در این ویدئو از فلوید مرگ — اما به مراتب پایین تر از نرخ همدردی بیشتر انتزاعی بدرفتاری مانند یک آلاینده اتوبوس انبار در اغلب سیاه و سفید محله. برخی از شرکت کنندگان تبدیل خواهد شد و پرشور برای زندگی, او گفت:, اما بیشتر نه. برای برخی از آنها “ممکن است چیزی بیشتر از یک مد زودگذر است.”

در منموته دانشگاه, نظرسنجی این هفته منتشر 71 درصد از پاسخ دهندگان سفید به نام نژاد پرستی و تبعیض “یک مشکل بزرگ” در ایالات متحده سنبله پس از 2015. اما Jefferson, دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد استدلال کرد که آن را خیلی زود اعلام کرد که ملی به حساب وارد شده بود. وی با اشاره به یکی دیگر از پیدا کردن در همان نظرسنجی: فقط 49 درصد از سفید آمریکایی ها می گویند که پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی بیش از حد در برابر یک سیاه مقصر است.

Karyn بخواهد 57 که به اعتراض در واشنگتن در روز شنبه گفت که او امیدوار. بخواهد که آفریقایی آمریکایی و یک پزشک به خاطر اعتراض به عنوان یک کودک با پدر و مادر او در شیکاگو است. او مطرح فرزندان او در حومه مریلند و گفت که او معتقد است نسل خود بود که خیلی بیشتر نژادی مخلوط از او را در حال پیشرفت است. “برخی از مردم در اینجا فقط کنجکاو; آنها باید نشانه پست در رسانه های اجتماعی و زندگی خواهد شد,” او گفت:. “اما برای برخی از آنها آن را واقعا خواهد جرقه تغییر دهید.”

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>