پلیس قتل Rayshard بروکس در آتلانتا حکم قتل

مقامات در گرجستان حکومت یکشنبه که کشنده تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس خارج آتلانتا وندی قتل.

بروکس 27 درگذشت و پس از او به ضرب گلوله کشته شد دو بار در روز جمعه Fulton County دفتر معاینات پزشکی در بیانیه ای گفت. بروکس به ضرب گلوله کشته شد و پس از رویارویی با دو آتلانتا افسران پلیس در پارکینگ.

پلیس احضار شده وجود دارد در یک گزارش از خواب در ماشین خود را در درایو-از طریق.

بروکس با تلاش ماموران پس از تجویز یک میدان آزمون هوشیاری و تلاش کردند تا او را بازداشت. نظارت تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس در حال اجرا به دور از افسران با یک تفنگ بی حس کردن که او گرفته بودم از یکی از آنها گفت: Vic رینولدز مدیر گرجستان دفتر تحقیقات.

در حالی که در حال اجرا بروکس به نظر می رسد به نوبه خود در اطراف و نقطه سلاح در پلیس رینولدز گفت:

“که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات آقای بروکس وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود.”

L. حادثه برای بروکس’ خانواده بروکس گفت: نباید در مواجهه نیروی مرگبار چرا که او به نظر می رسد به یک تفنگ بی حس کردن.

“از نگرانی در قتل Rayshard بروکس است این واقعیت است که او در چند بار در حالی که در حال فرار,” استوارت و شریک زندگی جاستین میلر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد بیش از این تیراندازی گفت: در بیانیه ای که “وقت آن است که برای شهر به حرکت رو به جلو و ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع آنها خدمت می کنند.” گرت Rolfe, افسر که شات بروکس اخراج شد. دوم افسر Devin برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه.

پوشش کامل از جورج فلوید مرگ و تظاهرات در سراسر کشور

این تیراندازی باعث تظاهرات شنبه شب در نزدیکی وندی که آتش كشيده شد.

بروکس’ مرگ در می آید در میان اعتراضات گسترده بیش از 25 مه قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de