حامله نیکی بلا آرزوها ‘نور’ آرتم Chigvintsev تولدت مبارک

باران با عشق! نیکی بلا نمی تواند متوقف ستایش از نامزد آرتم Chigvintsev و هیجان زده شدن در مورد آینده خود را از سه خانواده در یک شیرین تولد پیام.

Pregnant Nikki Bella Wishes Bright Light Fiance Artem Chigventsiv Happy Birthday
آرتم Chigvintsev و نیکی بلا با حضور PUBG موبایل #FIGHT4THEAMAZON رویداد در تاریخ 9 دسامبر 2019 در لس آنجلس ، شاتر

در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره 36 ارسال شده یک سری از عکس ها از طریق Instagram در جمعه 12 ژوئن با Chigvintsev, 38, از روزهای اولیه خود را در رابطه با بارداری.

“تولدت مبارک من کلیک کنید!!” بلا زيرنويس پست. “@theartemc من شما را خیلی دوست دارم! شما مانند یک نور روشن در زندگی من است. با تشکر از شما خدا برای او! هیجان زده برای بسیاری از جشن های تولد, سفر, سفر و تجربه با هم … و با ما نوزاد پسر.”

سابق کشتی گیر WWE — است که در انتظار اولین فرزند او با رقص با ستاره ها طرفدار نشان داد که یک پسر بچه در راه است در دوشنبه, ژوئن 11, قسمت از کل وارد دانشکده هنرهای زیبا.

زن و شوهر آموخته جنس نوزاد خود را در یک مهمانی که در آن بلا را شکست باز پینیاتا که شامل آبی و شیرینی. E! شخصیت اعلام بارداری همراه با دوقلو, خواهر, بری بلادر ماه ژانویه است.

“من حتی نمی تواند شروع به توصیف به همه شما چگونه شاد من هستم” نیکی نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “من قصد دارم برای یک مادر!! این چیزی است که من می خواستم به تمام زندگی من است. من قطعا شوکه زمانی که من در بر داشت. و خیلی عصبی! من در آن انتظار نیست و احساس من آماده نیست اما این سفر زندگی غیر قابل پیش بینی است. من خدا را شکر هر روز و شب برای آوردن این برکت و معجزه به زندگی من! من در حال حاضر در عشق!!”

Pregnant Nikki Bella Wishes Bright Light Fiance Artem Chigventsiv Happy Birthday
آرتم Chigventsiv و نیکی بلا. حسن نیت ارائه میدهد نیکی بلا/Instagram

واقعیت ستاره گفت: ما هفتگی در ماه آوریل که بارداری علائم بیشتر به چالش کشیدن از او انتظار می رود.

“من فقط نمی دانستم چگونه همه این تغییرات بدن را احساس می کنید,” او گفت: در آن زمان. “من فقط به این معنی نیست بیرونی اما درونی است. روز وجود دارد من واقعا لرزاند و خسته و بدن من را از رفتن خیلی … این فقط در این شوک. آن را فقط دشوار است.”

ما را شکست این خبر در ژانویه 2019 که نیکی و Chigvintsev دوستیابی شدند. یک سال بعد نیکی نشان داد که او و روسیه بومی به حال مخفیانه بدست درگیر در نوامبر سال 2019.

“من گفت: بله در فرانسه در ماه نوامبر” او نوشت: از طریق Instagram در زمان “ما تلاش کرده اند به آن را مخفی نگه دارید اما واقعا می خواستم برای به اشتراک گذاشتن هیجان ما برای سال جدید!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>